Łamańce językowe. Franek i zaczarowane okulary. Różnicowanie i utrwalanie głosek r, l, j  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Łamańce językowe. Franek i zaczarowane okulary. Różnicowanie i utrwalanie głosek r, l, j

Katarzyna Szłapa , Iwona Tomasik , Magdalena Buda

Łamańce językowe to logopedyczne opowiadania, którego głównym celem jest usprawnianie dykcji i artykulacji oraz utrwalanie wymowy głoski r wraz z różnicowaniem...

15,73 zł Brutto

14,98 zł Netto

18,50 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 18,50 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 15,73 zł
check W magazynie
tag_faces 31 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Łamańce językowe to logopedyczne opowiadania, którego głównym celem jest usprawnianie dykcji i artykulacji oraz utrwalanie wymowy głoski r wraz z różnicowaniem wymowy głosek opozycyjnych r, l, j. Zabawna historyjka o urodzinach Franka "łamie język", ale także zachęca dziecko do spostrzegania i porównywania tekstu z ilustracjami, opowiadania, wymyślania zakończenia historyjki, zadawania pytań i konstruowania wypowiedzi na podstawie ilustracji, co sprzyja rozwojowi mowy i myślenia, poszerza zasób słownictwa, rozwija sprawność komunikowania się.

Dużą wartością tej publikacji są właśnie ilustracje, które pełnią podwójną rolę, gdyż nie tylko ubarwiają tekst, ale również wpływają na wyobraźnię, dają możliwość rozwijania percepcji wzrokowej poprzez wyszukiwanie nagromadzonych, a często celowo ukrytych, przedmiotów i zwierząt, w nazwach których występują ćwiczone głoski.

Książeczka przeznaczona jest zarówno dla przedszkolaków, jak i młodszych uczniów szkoły podstawowej, logopedów oraz rodziców. Może być pomocna podczas zajęć w przedszkolu, w szkole czy podczas terapii pedagogicznej. Jest ciekawą alternatywą dla typowych zajęć logopedycznych, ponadto wprowadza element zabawy i humoru.

Szczegóły
Harmonia
9788380801769
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik, Magdalena Buda
Data premiery
2019
ISBN
9788380801769
Format
B5
Stron
44
Okładka
twarda
Zobacz także
chat Komentarze (0)