LOGOTOMY z głoskami L, R. Ćwiczenia logopedyczne  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-2%

LOGOTOMY z głoskami L, R. Ćwiczenia logopedyczne

Joanna Mikulska

Materiał ma za zadanie wspomóc i urozmaicić pracę dziecka nad poprawną wymową głosek "l" oraz "r" na pierwszym etapie terapii.

49,98 zł Brutto

47,60 zł Netto

51,00 zł -2%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 51,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 40,80 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 100 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

LOGOTOMY z głoskami L, R. Ćwiczenia logopedyczne

Propozycja skierowana do logopedów i terapeutów mowy. Materiał ma za zadanie wspomóc i urozmaicić pracę dziecka nad poprawną wymową głosek "l" oraz "r" na pierwszym etapie terapii. Praca ta powinna odbywać się pod czujnym okiem logopedy, ale z uwagi na prostotę zadań i ćwiczeń mogą one być wykorzystywane również przez terapeutów, nauczycieli, jak i rodziców. Znajdują się tu zadania zachęcające dziecko nie tylko do wielokrotnego powtarzania monotonnego materiału słownikowego, ale także do ćwiczeń grafomotorycznych, posługiwania się nożyczkami, dopasowywania.

Oprócz doskonalenia prawidłowej wymowy dzieci mogą zapoznać się z podstawowymi pojęciami matematycznymi, nazwami kolorów, prostych figur geometrycznych, pojęciami: duży – mały, wysoki – niski, mniej – więcej, krótki – długi. Ćwiczenia uwzględniają również trening umiejętności grafomotorycznych poprzez wodzenie kredką po śladzie, ograniczonej konturem płaszczyźnie oraz kreślenie liter.

Szczegóły
WIR
9788362739417
Wydawnictwo
WIR
Autor
Joanna Mikulska
Data premiery
2012
ISBN
9788362739417
Format
A4
Stron
41 kart
Okładka
miękka
Zobacz także
chat Komentarze (0)