Loteryjka obrazkowa. Gra logopedyczna  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Loteryjka obrazkowa. Gra logopedyczna

praca zbiorowa

"Loteryjka obrazkowa" to gra logopedyczna, która ma na celu rozwój mowy u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poprzez odszukiwanie i powtarzanie nazw obrazków, dzieci ćwiczą poprawną wymowę głosek, poszerzają słownictwo i rozwijają percepcję słuchową. Gra angażuje spostrzegawczość, pamięć wzrokową i słuchową, koncentrację oraz myślenie. Jest dedykowana logopedom, terapeutom, nauczycielom i rodzicom, którzy chcą wspomagać dziecko w opanowaniu poprawnej wymowy.

28,78 zł Brutto

23,40 zł Netto

31,98 zł -10%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 31,98 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 58 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Loteryjka obrazkowa. Gra logopedyczna

Loteryjka obrazkowa - gra logopedyczna ma na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnej wymowy głosek szeregu szumiącego sz-ż-cz-dż, poszerzenie słownika czynnego oraz rozwoju percepcji słuchowej.

Cel gry
Gra polega na odszukaniu na swojej planszy obrazka, którego nazwę odczytuje osoba prowadząca z kartonika wylosowanego z worka. Gracz, który odszuka na swojej planszy właściwy obrazek i poprawnie powtórzy jego nazwę, otrzymuje wylosowany kartonik, który układa na jego odpowiedniku znajdującym się na planszy. Uczestnik gry, który jako pierwszy zakryje swoją planszę kartonikami, zostaje zwycięzcą.

W czasie gry dzieci uczą się wymowy poprzez zabawę ćwicząc dodatkowo spostrzeganie, pamięć wzrokową i słuchową, koncentrację oraz myślenie. Gra skierowana jest do logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców chcących pomóc dziecku w opanowaniu poprawnej wymowy.

Zawartość opakowania:

  • 8 plansz z obrazkami,
  • 72 dwustronne kartoniki,
  • woreczek,
  • instrukcja.
Szczegóły
ALEXANDER
5906018003291
Wydawnictwo
ALEXANDER
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2012
ISBN
5906018003291
Format
285x190
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
18093
Wiek
5+
Liczba graczy
1-4
Zobacz także
chat Komentarze (0)