Makbet (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (oprawa twarda)  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Makbet (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (oprawa twarda)

William Szekspir

Makbet jest jednym z najodważniejszych rycerzy szkockiego króla Dunkana, jego zaufanym doradcą i przyjacielem. Jego kariera sięga szczytu - ma majątek, cieszy się poważaniem wśród rycerstwa, miłością wiernej żony, jest bohaterem.

17,85 zł Brutto

17,00 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 36 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Wydanie Makbeta kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Makbet jest jednym z najodważniejszych rycerzy szkockiego króla Dunkana, jego zaufanym doradcą i przyjacielem. Jego kariera sięga szczytu - ma majątek, cieszy się poważaniem wśród rycerstwa, miłością wiernej żony, jest bohaterem. Wydaje się, że nic nie zburzy jego szczęścia. Tymczasem jedno spotkanie z tajemniczymi czarownicami oraz ich przepowiednie zmienią życie tego człowieka. Z jego powodu Szkocja pogrąży się w bratobójczej wojnie...

Szczegóły
Greg
9788373272514
Wydawnictwo
Greg
Autor
William Szekspir
Data premiery
2016
ISBN
9788373272514
Format
148x210
Stron
144
Okładka
twarda
chat Komentarze (0)