Mozaika w drewnianym pudełku  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Mozaika w drewnianym pudełku

MOZAIKA to 40 drewnianych klocków, trójkątów i rombów: czerwonych, zielonych, niebieskich, żółtych i pomarańczowych.

56,00 zł Brutto

45,53 zł Netto

70,00 zł -20%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 70,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 57,40 zł
Czas do końca rabatu: 17 dni
check W magazynie
tag_faces 112 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

MOZAIKA to 40 drewnianych klocków, trójkątów i rombów: czerwonych, zielonych, niebieskich, żółtych i pomarańczowych. Do kompletu klocków opracowana została książeczka z serią czterdziestu ośmiu wzorów o wzrastającym stopniu trudności w połączeniu z przemyślaną kombinacją kolorów.

MOZAIKA to zabawa edukacyjna przeznaczona dla dzieci i dorosłych od 3 do 100 lat. Rozwija twórcze umiejętności dziecka, ponieważ z klocków Mozaiki można komponować wiele wzorów, zróżnicowanych pod względem ilości, kształtu, koloru klocków i rodzaju figur geometrycznych.

MOZAIKA służy doskonaleniu takich cech, jak: koncentracja, umiejętność analizowania, tworzenie logicznych struktur i kombinacji. W zabawie z Mozaiką podstawową wartość stanowi obserwowanie w połączeniu z manipulowaniem, możliwość obrysowywania i odwzorowywania.

Przykładowe formy zabaw z mozaiką:

  • Przykład 1. Wyszukiwanie figur i form - gra. Każde dziecko otrzymuje komplet klocków i kartkę z wzorem do ułożenia. Po ułożeniu wzorów dzieci odnajdują w nich jak najwięcej figur geometrycznych lub innych form, które następnie nazywają. Zwycięża dziecko, które odszukało i opisało najwięcej figur.
  • Przykład 2. Poprawianie wzorów. Dziecko otrzymuje kartkę z błędnie narysowanym wzorem. Zadanie polega na odtworzeniu poprawnego wzoru, eliminując występujące w nim błędy.
  • Przykład 3. Rozbudowywanie wzorów. Dziecko otrzymuje kartkę z wzorem, musi rozbudować wzór i opowiedzieć o nim.
  • Przykład 4. Dokańczanie wzorów. Dziecko otrzymuje kartkę z fragmentem wzoru. Zadanie polega na dokończeniu wzoru i uzasadnieniu swojego wyboru.
Szczegóły
Epideixis
5900238764055
Wydawnictwo
Epideixis
ISBN
5900238764055
Format
140x140
Okładka
pudełko z drewna
Nr katalogowy
4240
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
chat Komentarze (0)