Muzyczna zabawa  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Muzyczna zabawa

Mirosław Zalewski

Publikacja zawiera repertuar piosenek i aktywności wspomagających rozwój osób z głęboką niepełnosprawnością intelektualną oraz dziecięcym porażeniem mózgowym. Autor opiera się na własnym doświadczeniu zawodowym i proponuje prosty model muzykoterapii grupowej oraz terapii śpiewem, które wspierają komunikację i rozwój mowy u dzieci. Ta mądra i potrzebna książka jest cenna zarówno dla rodziców, jak i profesjonalistów pracujących z dziećmi.

25,20 zł Brutto

24,00 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 50 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Pozycja zawiera repertuar piosenek i propozycje aktywności, które mają posłużyć wspomaganiu rozwoju osób z głęboką niepełnosprawnością intelektualną i dziecięcym porażeniem mózgowym w ramach muzykoterapii grupowej oraz wspomaganiu rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym w formie zajęć ortofoniczno-muzycznych (terapia śpiewem).

Autor bazując na własnym doświadczeniu zawodowym postanowił zaprezentować bardzo prosty model muzykoterapii grupowej wspomagającej pracę nad komunikacją dzieci z głęboką niepełnosprawnością intelektualną i dziecięcym porażeniem mózgowym, uwzględniającej możliwości percepcyjno-motoryczne takich osób. Drugą propozycją jest "terapia śpiewem", którą stanowi zestaw zabaw muzyczno-ruchowych przeznaczonych dla dzieci przedszkolnych z nieharmonijnym rozwojem mowy. Jest to próba integracji wszystkich działań procesu wychowania przedszkolnego dotyczących rozwoju kompetencji językowych, rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 6 lat. Książka jest wartościowa merytorycznie, mądra życiowo, potrzebna i pożyteczna społecznie, a przy tym pilnie oczekiwana przez wielu rodziców, a także pedagogów, logopedów i innych terapeutów.

Książka + CD

Szczegóły
Fosze
9788388845987
Wydawnictwo
Fosze
Autor
Mirosław Zalewski
Data premiery
2008
ISBN
9788388845987
Format
B5
Stron
126
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)