Piramida logopedyczna L1. Głoski ś - ź - ć - dź  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Piramida logopedyczna L1. Głoski ś - ź - ć - dź

praca zbiorowa

Piramida Logopedyczna L1 składa się z 30 zadań dostosowanych materiałem ćwiczeniowym do utrwalania liter: ś - ć - ź - dź.

35,70 zł Brutto

29,02 zł Netto

42,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 42,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 33,60 zł
check W magazynie
tag_faces 71 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Piramida to wspaniała zabawa połączona z nauką, ponieważ rozwija u dziecka zdolność do myślenia i zapamiętywania, uczy wytrwałości, wzmacnia koncentrację i skutecznie pomaga przezwyciężyć trudności w procesie uczenia się. Budowanie piramidy jest proste i odbywa się na zasadzie gry w domino, w efekcie rozwiązania wszystkich zadań otrzymujemy imponującą piramidę.

Piramida Logopedyczna jest materiałem ćwiczeniowym szczególnie przydatnym dla logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców tych dzieci, które z różnych przyczyn nie opanowały jeszcze umiejętności poprawnego pod względem artykulacyjnym wysławiania się, mają problemy w komunikacji z otoczeniem oraz trudności w czytaniu i pisaniu. Przyczyną nieprawidłowej wymowy mogą być zaburzenia słuchu fonemowego. Są one często wynikiem niedojrzałości lub mikrouszkodzenia części mózgu odpowiedzialnej za analizę bodźców słuchowych. Powodują u dzieci problemy np. z odróżnianiem zbliżonych artykulacyjnie dźwięków, prawidłową wymową i pisownią. Z tej grupy często wywodzą się dzieci z dysleksją i z dysortografią.

Piramida Logopedyczna L1 składa się z 30 zadań dostosowanych materiałem ćwiczeniowym do utrwalania liter: ś - ć - ź - dź.

W zestawie znajduje się 25 trójkątów.

Piramida jest rekomendowana przez logopedów, pedagogów i psychologów jako wartościowy materiał edukacyjno-terapeutyczny.

Szczegóły
Epideixis
5900238764123
Wydawnictwo
Epideixis
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2008
ISBN
5900238764123
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
13440
Zobacz także
chat Komentarze (0)