PUS. Wiolinek i Nutka 1  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

PUS. Wiolinek i Nutka 1

Ewa Fleischer-Iwan

Zawarte w książeczce zabawy przybliżają dzieciom nie tylko zagadnienia z zakresu teorii muzyki, ale służą także ćwiczeniu i utrwalaniu umiejętności matematycznych, rozwijają spostrzegawczość, pamięć i koncentrację oraz przyczyniają się do doskonalenia logicznego myślenia.

20,16 zł Brutto

19,20 zł Netto

23,72 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 23,72 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 18,98 zł
block Chwilowo niedostępny
tag_faces 40 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Wiolinek i Nutka 1. W krainie muzyki to książeczka PUS, której treść oparta jest na wybranych zagadnieniach z zakresu wychowania muzycznego. Książeczka adresowana jest do dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Dzieci lubią wszystko, co jest tajemnicze i nieznane. Lubią zabawę i przygody. Podróż do "krainy muzyki", jaką proponuje autorka tej książeczki, będzie dla nich taką właśnie wspaniałą przygodą, której nigdy nie zapomną. Towarzyszyć im w niej będą Wiolinek i Nutka.

Z książeczki Wiolinek i Nutka 1 dzieci dowiedzą się m. in.:

  • gdzie mieszkają dźwięki,
  • co to jest gama,
  • gdzie zapisujemy nuty,
  • jak liczna jest ich rodzina,
  • ile nut może zamieszkać w jednym takcie,
  • co to jest melodia

Przez "dziurkę od klucza" dzieci będą uczyć się rozpoznawać instrumenty. Będą rozwiązywać rebusy używając nazw solmizacyjnych. Poznają muzykujące dzieci z całego świata. Może ta przygoda zachęci je do poszerzania zainteresowań muzycznych, a nawet do rozpoczęcia nauki gry na jakimś instrumencie.

Forma zabawy jest najlepiej dostosowanym do potrzeb rozwojowych dziecka sposobem uczenia się. Dlatego właśnie tę formę proponujemy dzieciom, aby przekazać im podstawowe wiadomości z zakresu muzyki i rozbudzać w nich muzyczne zainteresowania.

Szczegóły
Epideixis
9788375140798
Wydawnictwo
Epideixis
Autor
Ewa Fleischer-Iwan
Data premiery
2009
ISBN
9788375140798
Format
168x235
Stron
32
Okładka
miękka
Nr katalogowy
1272
Zobacz także
chat Komentarze (0)