System Edukacji PUS

Zabawa z PUS-em polega na rozwiązywaniu zadań zawartych w książeczkach i jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym. Po zakończeniu zadania dziecko samo sprawdza, czy odpowiedź ułożona z klocków jest poprawna i zgodna z wzorem kontrolnym pokazanym w książeczce przy rozwiązywanym zadaniu ....

-20%
PUS - Ekologia dla przedszkolaków 1
W magazynie
Edukacyjna książeczka dla przedszkolaków, łącząca rozrywkę z praktyczną wiedzą ekologiczną. Zawiera tematy dotyczące pogody, środowiska naturalnego, zasad w lesie, segregacji śmieci i zdrowego stylu życia. Działa zgodnie z programem edukacji przedszkolnej, rozwijając umiejętności koncentracji, obserwacji i logicznego myślenia. Idealna do stosowania w przedszkolach, edukacji domowej oraz zajęciach dodatkowych.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
PUS. Nie tylko dla geniuszy 2. Rebusy
W magazynie
Książeczka z zaawansowanymi rebusami, idealna dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Zawiera tematyczne zagadki, rozwijając umiejętności analityczne i czytanie ze zrozumieniem. Doskonałe wsparcie zarówno dla lekcji języka polskiego, jak i inspirującej zabawy rozwijającej kreatywność i logiczne myślenie dzieci.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
PUS. Gimnastyka wzroku i umysłu 2
W magazynie
Gimnastyka wzroku i umysłu 2 to zestaw ćwiczeń dla dzieci, które rozwijają percepcję wzrokową i zdolności logicznego myślenia. Kluczowe dla czytania i pisania, percepcja wzrokowa jest niezbędna w edukacji. Publikacja oferuje zadania w grafice czarno-białej, idealne dla koncentracji i procesów poznawczych. Doskonała dla terapii i miłośników zagadek.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
PUS. Opóźniony rozwój mowy 5
W magazynie
Seria materiałów edukacyjnych pomaga dzieciom z opóźnionym rozwojem mowy w nauce słownictwa związanego z codziennym życiem, a piąta część skupia się na czasownikach, umożliwiając dziecku tworzenie prostych zdań.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
PUS. Sylaba, wyraz, zdanie 3
W magazynie
Trzecia część nowej serii książeczek PUS przeznaczonych do rozwijania i doskonalenia u dzieci umiejętności samodzielnego, płynnego czytania.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
PUS. Sylaba, wyraz, zdanie 2
W magazynie
Druga część nowej serii książeczek PUS przeznaczonych do rozwijania i doskonalenia u dzieci umiejętności samodzielnego, płynnego czytania.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
PUS. Sylaba, wyraz, zdanie 1
W magazynie
Pierwsza część nowej serii książeczek PUS przeznaczonych do rozwijania i doskonalenia u dzieci umiejętności samodzielnego, płynnego czytania.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
PUS. Opóźniony rozwój mowy 4
W magazynie
"Opóźniony rozwój mowy 4. Pierwsze słowa: jedzenie" to 4. część nowej serii książeczek PUS, przeznaczona głównie dla dzieci, którym nauka mówienia z różnych powodów przychodzi z trudem.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
PUS. Opóźniony rozwój mowy 3
W magazynie
"Opóźniony rozwój mowy 3. Pierwsze słowa: zabawki" to 3. część nowej serii książeczek PUS, przeznaczona głównie dla dzieci, którym nauka mówienia z różnych powodów przychodzi z trudem.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
PUS. Gimnastyka wzroku i umysłu 1
W magazynie
Książeczka PUS z ćwiczeniami, których celem jest doskonalenie percepcji wzrokowej i jednocześnie logicznego myślenia; książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i starszych.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
Namyślanki wzrokowe 1 PUS
W magazynie
Namyślanki wzrokowe 1 to książeczka PUS z ćwiczeniami doskonalącymi percepcję wzrokową, przeznaczona głównie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, a także starszych dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
Namyślanki wzrokowe 2 PUS
W magazynie
Namyślanki wzrokowe 2 to kontynuacja części 1, zawierającej ćwiczenia doskonalące percepcję wzrokową u dzieci w wieku wczesnoszkolnym, jak i u starszych dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
Logopedyczne potyczki 5 PUS. Głoski K-G
W magazynie
Logopedyczne potyczki 5. Głoski K-G to kolejna już część znanej i lubianej serii książeczek PUS, adresowanej do dzieci starszych z ćwiczeniami doskonalącymi prawidłową artykulację głosek już wywołany
17,20 zł
21,50 zł
-20%
Emocje dziecka 1 PUS. Co czuję? Co czujesz? Co czujemy?
W magazynie
Książeczka PUS adresowana do dzieci w wieku wczesnoszkolnym, jak i do dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, której celem jest nauka rozpoznawania i nazywania emocji własnych oraz innych osób.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
PUS. Opóźniony rozwój mowy 2
W magazynie
"Opóźniony rozwój mowy 2. Pierwsze słowa: zwierzęta" to 2. część nowej serii książeczek PUS, przeznaczona głównie dla dzieci, którym nauka mówienia z różnych powodów przychodzi z trudem.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
PUS. Opóźniony rozwój mowy 1
W magazynie
"Opóźniony rozwój mowy 1. Pierwsze słowa: osoby, rodzina" to pierwsza książeczka z nowej serii PUS, przeznaczona dla dzieci, którym nauka mówienia z różnych powodów sprawia trudność.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
PUS. Emocje i umiejętności społeczne 1
W magazynie
Nowa książeczka PUS adresowana jest głównie do dzieci w wieku przedszkolnym i do dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Jej celem jest wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego.
17,20 zł
21,50 zł
-15%Pakiet
PUS. Koduj, szyfruj. Pakiet
W magazynie
Zawarte w książeczkach "Koduj, szyfruj" zadania stworzone zostały z myślą o pierwszych krokach w kodowaniu. Te pierwsze gry i zabawy z kodowaniem odpowiadają potrzebom rozwojowym dzieci. Ich celem jest rozwój koncentracji, logicznego myślenia, analizowania i wyciągania wniosków.
36,55 zł
43,00 zł
-20%
PUS. Sylabowe potyczki 3. Doskonalenie czytania
W magazynie
Sylabowe potyczki 3 to trzecia część mini serii książeczek PUS do nauki czytania metodą sylabową dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
17,20 zł
21,50 zł
-20%
PUS. Koduj, szyfruj 2. Ćwiczenia wprowadzające do kodowania
W magazynie
Koduj, szyfruj 2 to kontynuacja cieszącej się wielkim zainteresowaniem książeczki PUS Koduj, szyfruj 1, która skierowana jest do dzieci starszych. Podobnie jak część pierwsza, i ta książeczka zawiera zadania opracowane z myślą o pierwszych krokach w kodowaniu i szyfrowaniu.
17,20 zł
21,50 zł