Re-aktywna chemia. Zadania rewalidacyjne dla uczniów klas 7–8  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Re-aktywna chemia. Zadania rewalidacyjne dla uczniów klas 7–8

Anna Dzierżyńska-Białończyk , Agnieszka Kozak

Publikacja zawiera zestaw ćwiczeń rewalidacyjnych z chemii dla uczniów klas VII i VIII. Zadania są różnorodne i elastyczne, dopasowane do różnych poziomów umiejętności uczniów. Pomagają rozwijać kluczowe kompetencje chemiczne, takie jak analiza informacji czy kreatywne myślenie. Dzięki zróżnicowanemu poziomowi trudności, ćwiczenia mogą być spersonalizowane do indywidualnych potrzeb uczniów.

30,60 zł Brutto

29,14 zł Netto

36,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 36,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 30,60 zł
check W magazynie
tag_faces 61 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Re-aktywna chemia - Zadania rewalidacyjne dla uczniów klas 7–8 - Harmonia - Anna Dzierżyńska-Białończyk, Agnieszka Kozak

Przygotowane ćwiczenia są dedykowane uczniom klas VII i VIII szkoły podstawowej, szczególnie tym z różnymi potrzebami edukacyjnymi. Stanowią one nie tylko wsparcie podczas zajęć rewalidacyjnych, ale mogą także być wykorzystane w indywidualnych zajęciach specjalistycznych oraz jako urozmaicenie lekcji w szkole.

Zadania rewalidacyjne

Publikacja została starannie opracowana w celu rozwijania kluczowych umiejętności, takich jak:

  • Analiza i synteza informacji.
  • Koncentracja uwagi podczas wykonywania zadań.
  • Porównywanie różnych zagadnień z zakresu chemii.
  • Efektywne korzystanie z materiałów źródłowych oraz wyszukiwanie informacji.
  • Czytanie ze zrozumieniem tekstów naukowych.
  • Rozwijanie kreatywnego myślenia w kontekście chemii.

Poziom trudności zadań został zróżnicowany, co umożliwia dostosowanie ćwiczeń do indywidualnych potrzeb uczniów zgodnie z zasadą indywidualizacji pracy z dzieckiem.

Anna Dzierżyńska-Białończyk

– absolwentka kierunku nauczania biologii i chemii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz doktorantka nauk biologicznych. Od zawsze chciała być przyrodnikiem z naukowym zacięciem i dzielić się zdobytą wiedzą jako nauczyciel. Wierzy, że tylko przez eksperymentowanie, obserwacje w terenie i zabawę edukacja przyrodnicza daje długoterminowe rezultaty.

Agnieszka Kozak

– absolwentka m.in. wydziałów Nauk Historycznych i Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Z wykształcenia pedagog specjalny (oligofrenopedagog i terapeuta pedagogiczny), logopeda oraz archiwista. Pasję do pracy z dziećmi i młodzieżą odziedziczyła po mamie, również pedagogu specjalnym. W swojej pracy zawodowej spotyka się z wieloma wspaniałymi dziećmi zmagającymi się z różnorodnymi trudnościami. Szczególnie bliska jest jej praca z osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz z wadami słuchu.

Szczegóły
Harmonia
9788383091822
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Anna Dzierżyńska-Białończyk, Agnieszka Kozak
Data premiery
2024
ISBN
9788383091822
Format
A4
Stron
88
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35535
Zobacz także
chat Komentarze (0)