Terapia dysleksji. Orientacja przestrzenna. Ćwiczenia i karty do samodzielnej pracy w domu  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Terapia dysleksji. Orientacja przestrzenna. Ćwiczenia i karty do samodzielnej pracy w domu

Irena Sosin (pod red.) , Grażyna Dorodzińska

Doskonałe narzędzie do wykorzystania w treningu zaburzeń orientacji przestrzennej uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się ze szczególnym uwzględnieniem uczniów z dysleksją rozwojową.

40,40 zł Brutto

38,48 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 81 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Zeszyt zawiera ćwiczenia i karty pracy z zakresu szeroko rozumianej orientacji przestrzennej, uwzględnia także procesy przetwarzania sensorycznego, czyli terapię SI.

Przejrzystość oraz wysoki poziom merytoryczny zamieszczonego materiału sprawiają, że pozycja stanowi doskonałe narzędzie do wykorzystania w treningu zaburzeń orientacji przestrzennej uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się ze szczególnym uwzględnieniem uczniów z dysleksją rozwojową.

Zeszyt do samodzielnej pracy w domu może służyć jako element terapii utrwalającej zdobyte przez dziecko umiejętności. Jest uzupełnieniem zeszytu "Orientacja przestrzenna. Ćwiczenia i karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych".

Praca zbiorowa pod redakcją Ireny Sosin.

Irena Sosin - psycholog, pedagog kliniczny, terapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta, specjalista w zakresie diagnozy i terapii zaburzeń neurorozwojowych, wieloletnia praktyka kliniczna. Honorowy członek Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Dyrektor do spraw merytorycznych Instytutu Kształcenia Podyplomowego w Centrum Diagnozy i Terapii "Eirene".

Szczegóły
Forum
9788376968339
Wydawnictwo
RAABE (FORUM)
Autor
Irena Sosin (pod red.), Grażyna Dorodzińska
Data premiery
2013
ISBN
9788376968339
Format
A4
Stron
84
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)