Lista produktów: Forum

Nowy
WF (nie tylko) dla chłopców
Wysyłka 1-3 dni
Książka oferuje gotowe konspekty zajęć z opisem ćwiczeń, narzędzi, czasu trwania i grup rywalizujących. Zawiera ilustracje, wskazówki BHP i metody zwiększenia frekwencji oraz aktywności uczniów. Propozycje gier ruchowych i sportów walki uatrakcyjnią lekcje, zapewniając bezpieczne i ciekawe zajęcia, które przyczynią się do fizycznego rozwoju uczniów.
49,90 zł
Karty emocje. Ćwiczenia dla dzieci w wieku przedszkolnym. 4-6 lat
W magazynie
Karty o emocjach to zestaw 31 ćwiczeń i zabaw, które pomogą dzieciom w wieku 4-6 lat rozwijać umiejętność rozpoznawania, wyrażania i regulowania emocji. Zawarte w kartach ćwiczenia wspierają budowanie poczucia własnej wartości, umiejętności społeczne oraz radzenie sobie ze stresem. Karty są praktyczne, czytelne i idealne dla nauczycieli, terapeutów i rodziców, którzy chcą wspierać dzieci w rozwijaniu zdrowych relacji emocjonalnych.
69,00 zł
Dziennik sensoryczny
W magazynie
Niezwykły podręcznik z ponad 200 ćwiczeniami, aktywnościami i zabawami, które rozwijają integrację sensoryczną. Dzięki niemu możesz skupić się na doznaniach zmysłowych i wykorzystać je aktywnie w zgodzie z porami roku. To idealne narzędzie dla rodziców, nauczycieli i wszystkich, którzy chcą rozwijać się sensorycznie.
49,00 zł
Neurodziennik. Codzienne ćwiczenia wspierające Twój mózg
W magazynie
Neurodziennik to publikacja oferująca codzienne ćwiczenia wspierające rozwój mózgu i zwiększające neuroplastyczność. Dzięki łamigłówkom, ciekawostkom i wartościowym poradom, Neurodziennik pomaga w poprawie pamięci, koncentracji, kreatywności i budowaniu pozytywnych nawyków. To doskonały sposób na stymulację umysłu i dbanie o zdrowie mózgu.
49,00 zł
Karty sensoryczne. Ćwiczenia i zabawy stymulujące rozwój SI
W magazynie
Karty sensoryczne to zestaw ćwiczeń i zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które pomagają w stymulowaniu rozwoju sensorycznego. Poprzez ćwiczenia sensoryczne, dziecko nabywa umiejętności potrzebne do nauki, rozwija percepcję wzrokową i słuchową, doskonali motorykę małą i orientację przestrzenną, oraz rozwija emocjonalne i społeczne umiejętności.
69,00 zł
Wspieranie rozwoju emocjonalnego ucznia
W magazynie
Publikacja, która przestawia metody i środki, za pomocą których możesz wspierać rozwój emocjonalny ucznia w wieku szkolnym.
49,00 zł
Pracownia rozwoju zawodowego nauczyciela
W magazynie
Publikacja zawiera m.in. 8 tematycznych zestawów materiałów do rozwoju kompetencji miękkich nauczyciela; propozycje ćwiczeń i eksperymentów, które pozwolą podnieść poziom posiadanych umiejętności interpersonalnych.
49,90 zł
Wspieranie rozwoju poznawczego ucznia. Materiały i scenariusze dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej
W magazynie
Publikacja oferuje gotowe scenariusze zajęć, karty pracy i wskazówki dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, pomagając im skutecznie wspierać rozwój poznawczy uczniów. Zawiera nowoczesne metody nauczania, które ułatwiają pracę nauczyciela i angażują uczniów, co przekłada się na polepszenie koncentracji i podzielności uwagi.
49,90 zł
Autyzm. Ćwiczenia logopedyczne do pracy z dziećmi
Wysyłka 1-3 dni
Zestawy ćwiczeń do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.Gotowe pomysły na realizację atrakcyjnych zajęć wspierających terapię logopedyczną...
49,90 zł
Gry, wierszyki i bajki logopedyczne
Wysyłka 1-3 dni
W publikacji: 40 autorskich wierszyków i bajek logopedycznych wraz z ćwiczeniami ponad 20 gotowych kart pracy wraz z planszami g
49,90 zł
Arteterapia w przedszkolu. Scenariusze zajęć
W magazynie
Publikacja zawiera 10 scenariuszy zajęć arteterapeutycznych z okazji różnych świąt i dni, oraz atrakcyjne ćwiczenia arteterapeutyczne wspierające rozwój dzieci w różnych obszarach. Kalendarium ułatwia organizację twórczych zajęć przez cały rok przedszkolny, a karty pracy rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Dzięki temu nauczyciele mogą tworzyć kreatywne i przyjazne dla emocjonalnego rozwoju dzieci zajęcia, zachęcając je do wyrażania siebie i szacunku dla innych istot.
49,90 zł
Problemy i wyzwania wychowawcze XXI wieku
W magazynie
Co zawiera publikacja?

Wskazówki do pracy z uczniami agresywnymi stosującymi przemoc fizyczną i psychiczną
Jak tworzyć szkolny program pr
49,90 zł