Akademia wzorowej wymowy. Ćwiczenia logopedyczne z naklejkami - S  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Akademia wzorowej wymowy. Ćwiczenia logopedyczne z naklejkami - S

Danuta Klimkiewicz , Elżbieta Siennicka-Szadkowska

Zeszyt ćwiczeń logopedycznych przeznaczony do pracy terapeutycznej z dzieckiem w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które nieprawidłowo wymawia głoskę...

13,40 zł Brutto

12,76 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 27 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Zeszyt ćwiczeń logopedycznych przeznaczony do pracy terapeutycznej z dzieckiem w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które nieprawidłowo wymawia głoskę S. Różnorodne ćwiczenia zostały zaproponowane w formie językowej zabawy. Dziecko słucha, głośno powtarza za dorosłym, różnicuje, dopasowuje, rysuje, koloruje, zaznacza każdą głoskę innym kolorem, wreszcie czyta i pisze.

"Autorki "Akademii Wzorowej Wymowy", Danuta Klimkiewicz i Elżbieta Siennicka-Szadkowska, stworzyły ciekawą książeczkę dla dzieci, które mają problemy z wypowiadaniem trudnych głosek. Jako sojuszników w ćwiczeniach wybrały rodziców. Jasno podają zasady, którymi należy się kierować w codziennej pracy z dzieckiem. Zaletą publikacji są oryginalne wierszyki i jednoznaczne obrazki. Zadania są ułożone od najłatwiejszych do trudniejszych, co jest zgodne z zasadami prawidłowej terapii. Ten sposób ułożenia ćwiczeń pozwala na korzystanie z książeczki przez rodziców. Zadowoli ona również specjalistów poszukujących inspiracji. To odpowiednie lekarstwo na kłopoty z mówieniem do zażywania jeden raz dziennie. Polecam."
mgr Marzena Dąbrowska psycholog - logopeda, Uniwersytet Jagielloński - Katedra Polonistycznej Edukacji Nauczycielskiej

Szczegóły
Skrzat
9788374379144
Wydawnictwo
Skrzat
Autor
Danuta Klimkiewicz, Elżbieta Siennicka-Szadkowska
Data premiery
2013
ISBN
9788374379144
Format
200x285
Stron
56
Okładka
miękka
Zobacz także
chat Komentarze (0)