Głoski szeregów: szumiącego, syczącego, ciszącego

Logozabawy z naklejkami. Szuszumki i czuczuczki
Wysyłka 1-3 dni
Kreatywna książka dla dzieci, która pozwala doskonalić wymowę dźwięków szumiących i syczących poprzez ciekawe zadania z wykorzystaniem kolorowych naklejek. To zabawa, która sprawi, że nauka będzie przyjemnością!
14,99 zł
Ćwiczenia logopedyczne z głoską S
Wysyłka 1-3 dni
Książeczka edukacyjna skierowana do logopedów i rodziców, którzy chcą pomóc dziecku z wadą wymowy seplenienie. Zadania w książeczce obejmują ćwiczenia głoski w różnych kontekstach, a dołączone naklejki stanowią nagrodę za poprawne wykonanie zadań.
12,26 zł
-2%
Zdania do układania. Gra logopedyczna
W magazynie
Gra karciana dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, które mają problemy artykulacyjne, opóźniony rozwój mowy, afazję.
53,91 zł
55,01 zł
-15%
Mównica logopedyczna. Cicha ćma. Utrwalanie głoski Ć
W magazynie
Zeszyt logopedyczny opracowany z myślą o uczestnikach terapii logopedycznej, u których wywołano lub skorygowano głoskę [ć], oraz o tych, którzy wymagają utrwalania tej głoski.
21,25 zł
25,00 zł
-15%
Ćwiczenia wprowadzające i utrwalające głoski SZ, Ż, CZ, DŻ
W magazynie
Publikacja przeznaczona jest dla logopedów i terapeutów pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców. Materiał może także posłużyć do ćwiczenia globalnego czytania wyrazów.
29,75 zł
35,00 zł
Wierszyki pisane przez ciche szumy i syki
W magazynie
Zbiór wierszyków do nauki mówienia, ćwiczeń artykulacji i dykcji oraz do zabawy słowem i językiem, który pokochają wszystkie dzieciaki.
49,90 zł
-15%
Ćwiczenia wprowadzające i utrwalające głoski S, Z, C, DZ
W magazynie
Publikacja przeznaczona jest dla logopedów i terapeutów pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców.  Materiał może także posłużyć do ćwiczenia globalnego czytania wyrazów.
22,87 zł
26,90 zł
-15%
Ćwiczenia wprowadzające i utrwalające głoski Ś, Ź, Ć, DŹ
W magazynie
Publikacja przeznaczona jest dla logopedów i terapeutów pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców.  Materiał może także posłużyć do ćwiczenia globalnego czytania wyrazów.
21,17 zł
24,90 zł
Logo pary. Ciszki. Karty do utrwalania szeregu ciszącego
W magazynie
„Logo pary” to karciana gra logopedyczna. Jej celem jest rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnej wymowy głosek szeregu ciszącego ś, ć, ź, dź.
29,90 zł
-2%
Logopotyczki syczące. Gry i zabawy logopedyczne
Wysyłka 1-3 dni
Gry i zabawy logopedyczne do nauki i utrwalania poprawnej wymowy w zakresie głosek syczących (s, z, c, dz). Polecane dla dzieci w wieku 4-7 lat z wadami wymowy oraz trudnościami w artykulacji.
71,54 zł
73,00 zł
-2%
Logopotyczki szumiące. Gry i zabawy logopedyczne
Wysyłka 1-3 dni
Gry i zabawy logopedyczne do nauki i utrwalania poprawnej wymowy w zakresie głosek szumiących (sz, ż, cz, dż). Polecane dla dzieci w wieku 4-7 lat z wadami wymowy oraz trudnościami w artykulacji.
71,54 zł
73,00 zł
Ćwiczenia logopedyczne dla uczniów klas 1-3
Wysyłka 1-3 dni
Książeczka zawiera wierszyki, które pozwalają ćwiczyć i utrwalać artykulację głosek: ś, ź, ć, dź, ń, j; p, b, m, f, w i ich zmiękczeń; k, g, h; sz, ż, cz, dż; t, d, n, l, s, z, c, dz; r.
10,70 zł
Wędrujące trzy szeregi
W magazynie
Zeszyt logopedyczny, który zawiera zabawy i ćwiczenia słuchowo-artykulacyjne; wierszyki do utrwalania poprawnej wymowy trzech szeregów (syczącego, szumiącego i ciszącego).
10,00 zł
-15%
Szczepan Brzęczyszczykiewicz. Zabawy z głoskami szumiącymi
Wysyłka 1-3 dni
Książka Szczepan Brzęczyszczykiewicz adresowana jest przede wszystkim do młodych logopedów, rodziców dzieci uczestniczących w terapii logopedycznej oraz samym dzieciom. Początkujący logopeda, stawiający swoje pierwsze kroki w tym zawodzie, będzie mógł w przystępny sposób wdrożyć proste ćwiczenia, które mają wywołać i utrwalić wymowę głosek szumiących.
13,18 zł
15,50 zł
Logopary. Gra logopedyczna
W magazynie
Gra logopedyczna zachęcająca dzieci do wymowy trudnych wyrazów, zawierających zgłoski syczące, ciszące i szumiące. 
24,97 zł