SYCZKI - zabawy z głoskami s, z, c, dz  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

SYCZKI - zabawy z głoskami s, z, c, dz

Beata Dawczak , Izabela Spychał

Właściwie dobrany zasób słów, zestawień, zdań, opowiadań, atrakcyjne ilustracje, zagadki i wierszyki stanowią bogaty materiał do ćwiczeń logopedycznych.

16,58 zł Brutto

15,79 zł Netto

19,50 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 19,50 zł
check W magazynie
tag_faces 33 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

"Syczki" są kolejną publikacją z serii "Szkoła poprawnej wymowy", wydaną w formie ćwiczeń do indywidualnej pracy. Książka skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które mają problemy z prawidłową realizacją głosek: s, z, c, dz.

Właściwie dobrany zasób słów, zestawień, zdań, opowiadań, atrakcyjne ilustracje, zagadki i wierszyki stanowią bogaty materiał do ćwiczeń logopedycznych. Zróżnicowany stopień trudności pozwoli logopedom i nauczycielom na swobodny dobór ćwiczeń odpowiednich do wieku dziecka, a ich zabawowy charakter zachęci do pracy i uatrakcyjni żmudny proces korekty mowy.

Na bazie tak bogatego materiału, pod kierunkiem logopedów, również rodzice prawidłowo wymawiający głoski syczące mogą pracować z dziećmi, które mają wadę wymowy. Przedstawione w książce ćwiczenia poparte informacjami na temat rozwoju psychoruchowego, ze szczególnym uwzględnieniem mowy, są skuteczną pomocą zarówno dla dzieci z prawidłową wymową, jak i tych, które wymagają jej korekty.

Szczegóły
Harmonia
9788371346903
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Beata Dawczak, Izabela Spychał
Data premiery
2013
ISBN
9788371346903
Format
A4
Stron
40
Okładka
miękka
Zobacz także
chat Komentarze (0)