Cierpienia młodego Wertera (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Cierpienia młodego Wertera (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Johann Wolfgang Goethe

12,98 zł Brutto

12,36 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 26 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Wydanie Cierpień młodego Wertera kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

"Żegnam cię Lotto! Żegnam na zawsze!" to ostatnie słowa człowieka zakochanego, dla którego miłość stała się absolutem. Dla Wertera Lotta była całym światem. Tak kocha romantyczny kochanek, który nareszcie odnalazł bliźniaczą duszę. Niebo i piekło miłości... Uniesienia miłosne i katusze człowieka odtrąconego... Klasyczny trójkąt... Konflikt uczucia i rozumu...

Czy Goethe wiedział, jak bardzo swoim utworem wpłynie na świadomość młodych ludzi, którzy będą gotowi dla miłości, jak Werter, oddawać życie?

Szczegóły
Greg
9788373271616
Wydawnictwo
Greg
Autor
Johann Wolfgang Goethe
Data premiery
2019
ISBN
9788373271616
Format
145x205
Stron
112
Okładka
miękka
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
chat Komentarze (0)