Opowieść wigilijna (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Opowieść wigilijna (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Karol Dickens

W ogarniętym bożonarodzeniowym nastrojem Londynie jest tylko jedna osoba, która się ze świąt nie cieszy. To Ebenezer Scrooge - skąpiec jakich mało.

10,98 zł Brutto

10,46 zł Netto

10,98 zł szt.

check W magazynie
tag_faces 22 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Wydanie Opowieści wigilijnej kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

W ogarniętym bożonarodzeniowym nastrojem Londynie jest tylko jedna osoba, która się ze świąt nie cieszy. To Ebenezer Scrooge - skąpiec jakich mało. Nie świętuje, życie poświęcił na oszczędzanie, nie widzi powodu, dla którego miałby zmienić na czas świąt swoje zwykłe obyczaje. Nawet się nie spodziewa, że te święta odmienią jego los, a najbliższe noce zdecydują o jego dalszym życiu. Ebenezer, za sprawą swojego zmarłego przyjaciela, spotyka trzy duchy...

Szczegóły
Greg
9788373272910
Wydawnictwo
Greg
Autor
Karol Dickens
Data premiery
2017
ISBN
9788373272910
Format
145x205
Stron
96
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)