Czytam. Pytam. Odpowiadam!  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Czytam. Pytam. Odpowiadam!

Małgorzata Podleśna

Ćwiczenia w czytaniu ze zrozumieniem. Książka jest przeznaczona dla dzieci w młodszym wieku szkolnym. Składa się z dwóch części. W pierwszej części znajdują...

20,00 zł Brutto

19,05 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 40 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Ćwiczenia w czytaniu ze zrozumieniem.
Książka jest przeznaczona dla dzieci w młodszym wieku szkolnym. Składa się z dwóch części.

W pierwszej części znajdują się ćwiczenia ułatwiające zapamiętanie obrazu graficznego liter oraz materiał do ćwiczeń w czytaniu (sylaby i wyrazy z zaznaczonym podziałem na sylaby). W pierwszej kolejności są to wyrazy zawierające wprowadzaną literę, zgromadzone według stopnia trudności, jak również takie, które pozwalają na słuchowe wzrokowe różnicowanie słów graficznie lub dźwiękowo podobnych.

Cześć druga zawiera rysunek, a także przyjazny, kilku-zdaniowy, zabawny tekst powiązany z rysunkiem. Pod tekstem znajdują się 2 - 4 pytania, sprawdzające rozumienie tekstu. Każde pytanie zapisane jest innym kolorem. Należy odszukać w tekście odpowiedzi i podkreślić je takim samym kolorem, jakim zapisane jest pytanie (wzór - strona 42).

Konieczność wyszukania odpowiedzi na pytania mobilizuje dziecko do czytania ze zrozumieniem, a co równie ważne - bogaci jego słownictwo i uczy poprawnego formułowania zdań. Teksty można wykorzystać do ćwiczeń w pisaniu z pamięci lub ze słuchu.

Szczegóły
Pasja
9788364047091
Wydawnictwo
Pasja
Autor
Małgorzata Podleśna
Data premiery
2013
ISBN
9788364047091
Format
210x300
Stron
88
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)