Terapia ręki w teorii integracji sensorycznej  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Terapia ręki w teorii integracji sensorycznej

Zbigniew Przyrowski

Najnowsze dzieło największego eksperta w dziedzinie Integracji Sensorycznej w Polsce, Pana Zbigniewa Przyrowskiego.

38,40 zł Brutto

36,57 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 77 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Terapia ręki w teorii integracji sensorycznej

Najnowsze dzieło największego eksperta w dziedzinie Integracji Sensorycznej w Polsce, Pana Zbigniewa Przyrowskiego. Opisuje w nim zagadnienie terapii ręki w Integracji Sensorycznej, wg własnych wieloletnich doświadczeń i programu takiej terapii, którą wprowadził do Polski.

Drogi czytelniku książka, którą trzymasz w ręku ma za zadanie przedstawienie specyficznej formy terapii ręki opartej o wskazówki dr J. Ayres, twórcy teorii integracji sensorycznej.

Program terapii jest moim autorskim programem, który po raz pierwszy został przedstawiony w drugiej połowie lat 90-tych dwudziestego wieku na studiach podyplomowych w Warszawie i od tej chwili setki uczestników szkoleń i studiów podyplomowych poszukiwało swego rodzaju podręcznika do tych wykładów i szkoleń. I oto jest.

Przedstawiona w książce koncepcja terapii ręki oparta o teorię integracji sensorycznej J.Ayres i własne doświadczenia autora nie stanowi zamkniętego zestawu ćwiczeń i nie zawiera jedynego możliwego kanonu układu ćwiczeń. Jest raczej pewnym źródłem inspiracji dla wszystkich terapeutów borykających się z trudnościami w zakresie terapii ręki wśród małych dzieci. Zawiera nie podstawę teoretyczną tej formy terapii, sposoby i narzędzia diagnozy oraz przede wszystkim oparty o diagnozę program terapii z gotowymi zestawami ćwiczeń.

Wszystkich czytelników zachęcam do własnych poszukiwań najlepszego zestawu ćwiczeń opartych o założenia terapii integracji sensorycznej w zakresie zaburzeń grafomotorycznych.

Szczegóły
9788396193605
Wydawnictwo
Empis & Sensum Mobile
Autor
Zbigniew Przyrowski
Data premiery
2021
ISBN
9788396193605
Format
150x210
Stron
104
Okładka
miękka
Nr katalogowy
32982
Zobacz także
chat Komentarze (0)