Dobble Access+  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Dobble Access+

Denis Blanchot , Jacques Cottereau

Dobble Access+ to nowa wersja popularnej gry, w której trzeba być spostrzegawczym i szybkim. Powiększone karty i symbole czynią ją bardziej dostępną dla wszystkich. To świetna zabawa, która rozwija spostrzegawczość i koncentrację. Gra Access+ to seria gier zatwierdzonych przez ekspertów, stymulujących funkcje poznawcze w bezpiecznym środowisku.

93,46 zł Brutto

75,98 zł Netto

109,95 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 109,95 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 93,46 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 187 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Dobble Access+ to nowa, rozbudowana wersja światowej sławy gry, która kładzie nacisk na spostrzegawczość i refleks. Dzięki większym kartom i symbolom, ta wersja gry staje się jeszcze bardziej powszechnie dostępna – nawet osoby z trudnościami motorycznymi lub wzrokowymi mogą wziąć w niej udział.

Twoim celem jest odnalezienie symbolu, który łączy Twoją kartę z kartą umieszczoną na środku stołu, zanim zrobią to inni gracze.

Dobble Access

to wspaniała zabawa, która jednocześnie doskonali koncentrację, spostrzegawczość oraz umiejętność zarządzania emocjami. Dodatkowo, Dobble Access+ wspomaga rozwój pamięci i zdolności przetwarzania wizualno-przestrzennego.

Seria gier Access+ została przetestowana i zatwierdzona przez ekspertów w dziedzinie zdrowia i rekreacji. Jej celem jest zapewnienie gier o wartości edukacyjnej, które są dostępne dla każdego i łatwe do zrozumienia. Gry Access+ stymulują różnorodne funkcje poznawcze i sprzyjają interakcjom społecznym w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

Co wyróżnia tę wersję Dobble Access+?
  • Powiększone karty i większe, wyraźne symbole czynią grę bardziej uniwersalną i dostosowaną do potrzeb osób z trudnościami motorycznymi lub wzrokowymi.
  • Dostępne są trzy poziomy trudności, co umożliwia pełne dopasowanie gry do umiejętności graczy oraz podnoszenie poprzeczki, gdy jest to pożądane.
  • W instrukcji znajdują się dodatkowe materiały, takie jak wypowiedzi ekspertów, w tym psychiatrów i pedagogów, które omawiają konkretne funkcje poznawcze, rozwijane podczas zabawy z Dobble Access+.
Zawartość pudełka:
  • 65 kart
  • instrukcja
Szczegóły
Rebel
3558380110453
Wydawnictwo
Rebel
Autor
Denis Blanchot, Jacques Cottereau
Data premiery
2023
ISBN
3558380110453
Format
210x210
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
35123
Wiek
6+
Liczba graczy
1-4
Czas rozgrywki
10 minut
Ilustracje
Allison Machepy
Zobacz także
chat Komentarze (0)