Dobble Super Mario  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%Nowy

Dobble Super Mario

Denis Blanchot , Jacques Cottereau

Mario, Luigi, Toad, Peach, Yoshi i Bowser zapraszają do gry w Dobble Super Mario! Na 55 okrągłych kartach znajdziemy kultowe postacie i przedmioty. Celem gry jest znalezienie wspólnego symbolu na swojej karcie i karcie na stole, nazwaniu go i szybkim pozbyciu się swojej karty. Gra rozwija refleks i spostrzegawczość, jest szybka i emocjonująca, a jej zasady można wytłumaczyć w minutę. Karty są wygodne, kolorowe i solidne, a nawiązanie do świata Super Mario sprawia, że gra jest idealna dla młodych i starszych fanów.

59,46 zł Brutto

48,34 zł Netto

69,95 zł -15%

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 119 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Dobble Super Mario - Rebel - Denis Blanchot, Jacques Cottereau

Mario, Luigi, Toad, Peach, Yoshi i Bowser są gotowi do wspólnej zabawy! I choć nie zawsze się zgadzają, wspólnie zawitali na karty Dobble, by cieszyć najmłodszych i zachęcać ich do rozwijania refleksu i spostrzegawczości. Na 55 okrągłych kartach znajdziemy zarówno kultowe postacie, jak i charakterystyczne przedmioty. Czy uda Ci się wypatrzyć identyczne obrazki zanim zrobią to przeciwnicy?

Na czym to polega?

Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie dowolne karty zawsze łączy jeden wspólny obrazek.

W Dobble można grać na wiele sposobów, a 5 z nich jest opisanych w instrukcji jako minigry. Dodatkowo, aby utrudnić zabawę, symbole na kartach bywają odwrócone i miewają różne rozmiary. Same karty są okrągłe i kolorowe, a każda z nich ma unikalny zestaw symboli związanych ze światem Super Mario.

Dlaczego pokochasz tę grę?

Przyjrzyj się obrazkom, znajdź parę, przejdź do kolejnej karty. Wydaje się proste, prawda? Ale pary nie są tak oczywiste: obrazki na kartach są różnej wielkości, odwrócone, a przede wszystkim otoczone zupełnie innymi grafikami, co potrafi zmylić nawet najbardziej spostrzegawczych graczy! Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble.

Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, a przy stole dużo się dzieje, gdy każdy próbuje wyprzedzić innych uczestników w wyścigu do zwycięstwa.

Poza tym:

  • Tylko Dobble tłumaczy się w minutę!
  • Gra ukryta jest w solidnej, metalowej puszce, która z powodzeniem wytrzyma transport gdzie tylko zapragniemy.
  • Okrągłe, solidne karty są bardzo wygodne podczas zabawy, nawet dla niewielkich dziecięcych rączek.
  • Dzięki nawiązaniu do świata Super Mario są świetną propozycją zarówno dla małych graczy, którzy z radością szukają swoich ulubionych bohaterów, jak i dla starszych fanów kultowej gry.

Zawartość pudełka:

  • 55 okrągłych kart
  • puszka
  • instrukcja
Szczegóły
Rebel
3558380116752
Wydawnictwo
Rebel
Autor
Denis Blanchot
Jacques Cottereau
Data premiery
2024
ISBN
3558380116752
Format
130x130
Nr katalogowy
35886
Wiek graczy
6+
Liczba graczy
2-8
Czas rozgrywki
15 minut
Opakowanie
Pudełko
Zobacz także
chat Komentarze (0)