Dobble  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Dobble

praca zbiorowa

Dobble to niewielka, dynamiczna i uniwersalna gra, która oferuje wiele różnorodnych mini-gier. Jej prosta zasada polega na szybkim odnajdywaniu wspólnych symboli na kartach i prześciganiu się z innymi graczami. Znakomite cechy gry to mobilność, trwałe karty oraz zdolność do rozruszania towarzystwa i dostarczania wielu emocji w krótkim czasie. Dobble jest idealnym wyborem dla wszystkich, niezależnie od wieku.

50,96 zł Brutto

41,43 zł Netto

59,95 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 59,95 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 50,96 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 102 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

W Dobble można grać na klika sposobów. W zasadach można znaleźć pięć mini-gier. Najpopularniejszą jest wersja, w której wszystkie karty rozdaje się graczom, a jedną z kart kładzie na środku stołu. Na dany sygnał gracze patrzą na pierwszą kartę z góry, którą trzymają w ręku i szukają wspólnego symbolu z kartą, która leży na stole. Symbol nazywają głośno i szybko kładą swoją kartę na stole, przykrywając starą kartę. Teraz każdy z graczy musi znaleźć wspólny symbol z nową kartą! Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się kart.

Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji roślin, postaci i przedmiotów, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.

Dlaczego musisz mieć tę grę?

Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.

Tylko Dobble tłumaczy się w minutę!

Żadna inna gra nie jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma wiele.

Tylko Dobble ma takie wygodne i praktyczne karty. Okrągłe, mocne kartoniki świetnie się sprawdzają w czasie zabawy.

Świetnie sprawdza się jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie poprawia humor. Polecana dla osób w każdym wieku.

Liczba graczy: 2-8
Wiek 6+

Szczegóły
Rebel
3558380010500
Wydawnictwo
Rebel
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2015
ISBN
3558380010500
Format
130x130
Okładka
pudełko
Zobacz także
chat Komentarze (0)