Dwie strony medalu. Bajki edukacyjno-integracyjne (książka + 5 CD)  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Dwie strony medalu. Bajki edukacyjno-integracyjne (książka + 5 CD)

praca zbiorowa

Edukacyjno-integracyjne bajki opowiadające o niepełnosprawnych sportowcach, którzy mimo napotykanych trudności robią to, co kochają, co sprawia im radość – uprawiają sport.

39,10 zł Brutto

31,79 zł Netto

46,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 46,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 39,10 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 78 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Bajki znajdujące się w niniejszej publikacji stworzone zostały przez Stowarzyszenie Dwie Strony Medalu, którego misją jest szeroko pojęta integracja osób niepełnosprawnych w społeczeństwie.

„Dwie strony medalu” to edukacyjno-integracyjne bajki opowiadające o niepełnosprawnych sportowcach, którzy mimo napotykanych trudności robią to, co kochają, co sprawia im radość – uprawiają sport.

Każda z 35 bajek zawartych w niniejszej publikacji przedstawia sportowca lub grupę sportowców uprawiających inną dyscyplinę sportu, w której w rzeczywistości możemy dostrzec poza zupełnie zdrowymi ludźmi również tych nie w pełni sprawnych. Bajki pokazują osobom zdrowym, że jeśli czegoś się naprawdę chce, to zawsze można to osiągnąć – nawet będąc osobą słabszą czy też niepełnosprawną.

Celem opowiadań jest także obudzenie świadomości społecznej oraz wpływ rozwojowy, edukacyjny i psychologiczny na dzieci, młodzież oraz dorosłych. Każda ze wspomnianych bajek zawiera ilustracje możliwe do pokolorowania przez dziecko według własnego pomysłu, co będzie dodatkową atrakcją podczas lektury książki.

Publikacja adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz uczniów klas IV–VI.

Szczegóły
Harmonia
9788380801523
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2019
ISBN
9788380801523
Format
B5
Stron
216
Okładka
miękka
Zobacz także
chat Komentarze (0)