Biblioterapia i bajkoterapia

-5%
Pocztówki, czyli magiczna podróż przez siedem kontynentów. Bajki terapeutyczne
W magazynie
To opowieść o chłopcu Marcelu, który mieszka w domu dziecka i tęskni za ojcem, którego nigdy nie poznał. Dzięki tajemniczym pocztówkom wyrusza w magiczną podróż przez siedem kontynentów, poznaje przy tym siedem zwierząt i pomaga im rozwiązać problemy. Książka przynosi emocje, przygodę i pokazuje, że każdy ma w sobie moc, by pomagać innym i pokonywać własne lęki.
37,05 zł
39,00 zł
-5%
Bajkoterapia. Kojące opowieści na trudne emocje
W magazynie
Zbiór 27 bajek terapeutycznych. Jest to praktyczne narzędzie dla rodziców, opiekunów i nauczycieli, którzy chcą pomagać dzieciom w radzeniu sobie z trudnymi emocjami. Dzięki tym bajkom można lepiej zrozumieć i wesprzeć rozwój emocjonalny najmłodszych w trudnych momentach.
37,05 zł
39,00 zł
Jesteś kimś wyjątkowym 3 - Relaksacje dla (nieco) młodszych dzieci
Wysyłka 1-3 dni
Trzecia część inspirującej serii relaksacyjnych historii. Skoncentrowana na najmłodszych czytelnikach, książka pobudza wyobraźnię, łagodzi napięcia i wspiera rozwój koncentracji. Oferuje nie tylko chwile relaksu, lecz także cenne narzędzie do wsparcia dzieci w różnorodnych zajęciach.
44,90 zł
-15%
Tomcio rozwiązuje problemy - Strachy i lęki
W magazynie
Zbiór bajek terapeutycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, pomagających w radzeniu sobie z różnorodnymi obawami, lękami i fobiami poprzez kompleksowe rozwiązania i opowiadania.
25,08 zł
29,51 zł
-10%
Tylkoja i moc wzespołków. Czyli jak wygrywać i jak przegrywać
W magazynie
Książka ukazuje zdrowy sposób rywalizacji, śledząc losy bohaterów Puenty i Fokusa. Pokazuje, jakie wyzwania niesie ze sobą współzawodnictwo i jak znaleźć balans między ambicją a radością z działania. To inspirująca lektura dla dzieci i dorosłych, zachęcająca do rozmów i rozwiązywania trudnych sytuacji.
35,91 zł
39,90 zł
-15%
Nowe przygody zwierzaków z Doliny Futrzaków
Wysyłka 1-3 dni
Zbiór bajek psychoedukacyjnych i terapeutycznych. Kontynuacja perypetii niezwyczajnych psiaków, które mierzą się ze zwyczajnymi problemami niejednego dziecka. 
45,90 zł
54,00 zł
Dżungla snów
Wysyłka 1-3 dni
Bajki na dobranoc oparte na technikach relaksacyjnych.
44,99 zł
Opowieści o tym, co daje moc
Wysyłka 1-3 dni
Kontynuacja bestsellerowej książki Marka Michalaka pt. "Opowieści o tym, co w życiu ważne"
52,90 zł
Moje zabawki i inne bajki wychowawcze
Wysyłka 1-3 dni
Zbiór dwudziestu bajek, pisanych prozą dla przedszkolaków. Książka powstała z myślą o rodzicach, opiekunach, nauczycielach i pedagogach, którzy poszukują bajek z tak zwanym morałem.
34,10 zł
Marcysia czuje za dużo
W magazynie
Książka psychoedukacyjna, dołączone są do niej cyfrowe karty pracy i zabawy psychologiczne.
29,90 zł
-15%
Nie znam Cię i inne bajki profilaktyczne
Wysyłka 1-3 dni
Każda z bajek profilaktycznych porusza inną problematykę. Autorka udziela wskazówek, które zainspirują pedagogów lub terapeutów do stworzenia tematycznych scenariuszy wychowawczych.
25,33 zł
29,80 zł
Bajki, które uczą, jak żyć wśród innych
Wysyłka 1-3 dni
Bajki uczą jak postępować w kontaktach z innymi. Zarówno z przyjaciółmi, jak i obcymi. Bajkom towarzyszą wskazówki dla rodziców oraz propozycje wspólnych rozmów, zajęć i zabaw.
74,90 zł
Przygody psa i sowy. Bajki o uważności
Wysyłka 1-3 dni
Przygody psa i sowy. Bajki o uważnościzawierają opowieści o mądrej sowie, rozbrajającym psie i innych mieszkańcach lasu, którzy dzięki kolejnym przygodom...
47,00 zł
-15%
Tomcio rozwiązuje problemy. Złość i agresja
Wysyłka 1-3 dni
Książka zawiera bajki terapeutyczne, które opowiadają o różnych formach agresji, takich jak agresja wobec zwierząt, rodziców czy rówieśników.
21,25 zł
25,00 zł
-15%
Wierszyki relaksacyjne dla dzieci
Wysyłka 1-3 dni
Celem książeczki jest zachęcenie rodziców oraz dzieci, aby w sposób uważny doświadczały „tu i teraz”. Zabawne tematyczne wierszyki mają za zadanie przenieść malucha do świata natury, zwierząt, otaczającej go przyrody.
14,45 zł
17,00 zł
Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci
Wysyłka 1-3 dni
Zbiór pięknie zilustrowanych historii umożliwiających dzieciom wejście w stan głębokiego relaksu. Książka zawiera też instrukcję przeprowadzania relaksacji.
44,90 zł
Bajki, które pomagają odkrywać talenty
Wysyłka 1-3 dni
Książka, która rozwija inteligencję emocjonalną u dzieci. Bajkom towarzyszą wskazówki dla rodziców oraz propozycje wspólnych rozmów, zajęć i zabaw.
74,90 zł