Kiddy CAT. Test do badania postaw związanych z komunikowaniem się jąkających się dzieci w wieku przedszkolnym  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Kiddy CAT. Test do badania postaw związanych z komunikowaniem się jąkających się dzieci w wieku przedszkolnym

Martine Vanryckeghen , Gene J. Brutten

Narzędzie diagnostyczne, które pozwala ocenić reakcje dzieci na ich własny sposób wypowiadania się. Test umożliwia różnicowanie postaw związanych z mówie­niem: od występujących u dzieci płynnie mówiących do tych, które są bardziej typowe dla przedszkolaków manifestujących objawy jąkania.

13,18 zł Brutto

12,55 zł Netto

15,50 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 15,50 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 13,18 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 26 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

KiddyCAT (Communication Attitude Test for Preschoolers Who Stutter) - test do bada­nia postaw związanych z komunikowaniem się jąkających się dzieci w wieku przedszkolnym - to narzędzie diagnostyczne, które pozwala ocenić reakcje dzieci na ich własny sposób wypowiadania się. Test umożliwia różnicowanie postaw związanych z mówie­niem: od występujących u dzieci płynnie mówiących do tych, które są bardziej typowe dla przedszkolaków manifestujących objawy jąkania.

KiddyCAT został opracowany przez Martine Vanryckeghem i Gene’a J. Bruttena, a następnie opub­likowany w Stanach Zjednoczonych w 2007 roku. Od tego czasu skuteczność testu została wielok­rotnie potwierdzona w badaniach międzynarodowych prowadzonych w 14 krajach. Narzędzie zostało poddane badaniom psychometrycznym i normalizacyjnym przez dr Katarzynę Węsierską wraz z zespołem na próbie 128 polskojęzycznych dzieci w wieku przedszkolnym.

Szczegóły
Harmonia
9788377440759
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Martine Vanryckeghen, Gene J. Brutten
Data premiery
2015
ISBN
9788377440759
Format
B5
Stron
48
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)