Terapia logopedyczna - propozycje zajęć  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Terapia logopedyczna - propozycje zajęć

Magdalena Markowska

Książka oferuje praktyczne wskazówki i ćwiczenia dla logopedów, nauczycieli oraz rodziców, skupiając się na różnych wadach wymowy jak sygmatyzm, rotacyzm czy jąkanie. Zawiera teoretyczną wiedzę i gotowe scenariusze pracy z dzieckiem, a także propozycje zabaw logopedycznych.

21,25 zł Brutto

20,24 zł Netto

25,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 25,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 20,00 zł
check W magazynie
tag_faces 43 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Terapia logopedyczna - Propozycje zajęć - Harmonia - Magdalena Markowska

Sygmatyzm, rotacyzm, ubezdźwięcznianie, opóźniony rozwój mowy, jąkanie.

Przewodnik dla początkujących logopedów, nauczycieli przedszkolnych, wczesnoszkolnych i rodziców oferuje niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne sugestie dotyczące terapii logopedycznej. Zawiera wiele konkretnych wskazówek, ćwiczeń i pomysłów na zabawy logopedyczne.

Poradnik dla logopedów

Książka została podzielona na sześć sekcji odpowiadających różnym aspektom terapii logopedycznej: sygmatyzm, rotacyzm, ubezdźwięcznianie, opóźniony rozwój mowy oraz jąkanie. Każda z tych części zawiera nie tylko niezbędną teoretyczną wiedzę na temat danego zaburzenia logopedycznego, lecz także zestaw ćwiczeń oraz propozycje zabaw skoncentrowanych na aspektach logopedycznych. Czytelnik otrzymuje kompletny plan pracy z dzieckiem dotkniętym konkretną wadą wymowy. Poza diagnozą i przygotowaniem aparatu artykulacyjnego do ćwiczeń, przedstawione są metody przeprowadzania ćwiczeń, propozycje zabaw, jak również sugestie dotyczące używanych w terapii narzędzi.

Magdalena Markowska

– logopedka, anglistka i polonistka, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i szkockiego Argyll College. Stale wzbogaca swój warsztat pracy na krajowych i zagranicznych studiach i szkoleniach. Autorka powieści dla dzieci i nastolatków O dziewczynie, która tęskniła, i komandosie, który płakał zamieszczonej na Liście BIS Polskiej Sekcji IBBY 2022 roku.

Szczegóły
Harmonia
9788383090535
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Magdalena Markowska
Data premiery
2023
ISBN
9788383090535
Format
B5
Stron
84
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35303
Zobacz także
chat Komentarze (0)