Kinezjologia Edukacyjna. Ćwiczenia, afirmacje, inspiracje DVD (90 min.) - wersja rozszerzona  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kinezjologia Edukacyjna. Ćwiczenia, afirmacje, inspiracje DVD (90 min.) - wersja rozszerzona

dr Paul E. Dennison

Kinezjologia Edukacyjna, której twórcą jest dr Paul Dennison to prosta i skuteczna metoda wspomagająca naturalny rozwój każdego z nas. Podstawowym jej zadaniem...

43,00 zł Brutto

34,96 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 86 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Kinezjologia Edukacyjna, której twórcą jest dr Paul Dennison to prosta i skuteczna metoda wspomagająca naturalny rozwój każdego z nas. Podstawowym jej zadaniem jest integracja myśli i działań, a więc idealna współpraca umysłu i ciała. Takie holistyczne ujęcie wprowadza w nasze życie pozytywne, jasne, inspirujące działania i aktywne postawy.

Stosując proponowane ćwiczenia: relaksujące, rozciągające, energetyzujące i przekraczające linię środka naszego ciała, sprawiamy, że koncentracja, organizacja i komunikacja znacznie poprawia się. Zyskuje na tym całościowy proces uczenia się: pisanie, czytanie, zapamiętywanie, przypominanie, liczenie, umiejętności merytoryczne itd. sprawiając, że szkolna i trwająca przez całe życie trwająca edukacja staje się pełna sukcesów. Jesteśmy pewniejsi siebie i łatwiej wyrażamy swoje potrzeby. Bardziej otwarci na zmiany, łatwiej dokonujemy właściwych wyborów. Z radością przyjmujemy nowe informacje i w większej harmonii ze sobą i światem kreatywnie tworzymy nową przyszłość.

Metoda ta sprawdza się w każdej grupie wiekowej. Z dobrym skutkiem stosowana jest również w pracy z dziećmi dyslektycznymi, dysortograficznymi i innymi problemami szklonymi oraz dysfunkcjami wynikającymi z różnych wad rozwojowych.

W wersji rozszerzonej ujęto cały dotychczasowy materiał filmowy. Autorka dodała wybrane zestawy ćwiczeń, co ma ułatwić wybór, przypomnienie i przygotowanie zajeć dla nauczycieli.

Szczegóły
Kined
Wydawnictwo
Kined
Autor
dr Paul E. Dennison
Data premiery
2007
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
chat Komentarze (0)