Łódka sprawności  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-5%

Łódka sprawności

Łódka sprawnościrozwija koncentrację uwagi, koordynację wzrokowo-ruchową, percepcję wzrokową, sprawność manualną, umiejętność określenia położenia...

185,25 zł Brutto

150,61 zł Netto

195,00 zł -5%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 195,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 185,25 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 371 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Łódka sprawności
rozwija koncentrację uwagi, koordynację wzrokowo-ruchową, percepcję wzrokową, sprawność manualną, umiejętność określenia położenia przedmiotów, wyrabiają orientację przestrzenną, wdrażają do kontroli napięcia mięśniowego, użycia własnej siły i pracy rąk. Ponadto wyrabiają cierpliwość i precyzję.

Dzieci z wielkim skupieniem i zapałem próbują toczyć metalową kulkę, którą kładzie się na prowadnicy. Dziecko musi tak sterować sznureczkami trzymającymi prowadnicę, aby doprowadzić ją do samej góry i umieścić kulkę w otworze oznaczającym jego wygraną (meta). Gra jest o tyle trudniejsza, iż w planszy znajdują się otwory przez które, źle prowadzona kulka wypada poza planszę i grę trzeba rozpocząć od nowa. Po przejściu pierwszej tablic, przechodzi się do następnej - nieco trudniejszej, a na koniec pozostaje najtrudniejsza plansza do przejścia. Aby urozmaicić grę można zaprosić do zabawy drugie dziecko. Wtedy każde z nich trzyma za jeden sznureczek i muszą tak skoordynować swoje ruchy, aby doprowadzić kulkę do miejsca oznaczającego wygraną. Gra we dwoje to bardzo trudna i wymagająca ogromnej zręczności zabawa. Mogą również przeprowadzić małe zawody, gdzie wygrywa ten kto dojdzie do celu najszybciej.

Zawartość:

  • 3 drewniane plansze o różnym stopniu trudności o wymiarach ok. 30 x 24 cm
  • metalowa kulka
  • drewniana listwa i prowadnica połączone sznureczkami
  • podstawa o wymiarach ok. 24 x 9 cm
  • instrukcja
Szczegóły
Pilch
Wydawnictwo
PILCH
Zobacz także
chat Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii: