Metoda Dobrego Startu. Od słowa do zdania, od zdania do tekstu (ćwiczenia + teczka + CD)  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Metoda Dobrego Startu. Od słowa do zdania, od zdania do tekstu (ćwiczenia + teczka + CD)

Marta Bogdanowicz , Małgorzata Szewczyk

39,61 zł Brutto

32,20 zł Netto

46,60 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 46,60 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 39,61 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 79 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

"Od słowa do zdania, od zdania do tekstu" jest programem MDS dostosowanym do potrzeb dzieci z wadą słuchu i z opóźnionym rozwojem mowy. Może być także wykorzystywany podczas zajęć z małymi dziećmi, rozwijającymi się prawidłowo.
Publikacja składa się z podręcznika oraz teczki.
W podręczniku znajduje się rozdział poświęcony dzieciom z wadą słuchu i ich specjalnym potrzebom edukacyjnym, charakterystyka Metody Dobrego Startu i jej zastosowania w pracy z tymi dziećmi, a także dokładny opis programu Od słowa do zdania, od zdania do tekstu i zajęć, na których jest on stosowany. Oprócz tego są również trzy przykładowe scenariusze zajęć oraz propozycje zabaw i ćwiczeń.
W teczce znajdują się książeczki tematyczne, ilustracje, wzory wspomagające prawidłową wymowę wierszyków, zdań i wyrazów, wyrazy do wycinania oraz kartonowe kukiełki.
Książeczki tematyczne (o zwierzętach hodowlanych, owocach, warzywach, ubraniach oraz Bożym Narodzeniu) zawierają ćwiczenia wykorzystujące Metodę Dobrego Startu. Są one opracowane w taki sposób, aby dzieci z radością je wykonywały. Oprócz zadań, w których opracowują i utrwalają materiał językowy, znajdują się również polecenia łatwiejsze i przyjemniejsze, np. kolorowanie ilustracji, poznawanie świata poprzez własne doświadczenia.

Szczegóły
Harmonia
9788371342608
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Marta Bogdanowicz, Małgorzata Szewczyk
Data premiery
2007
ISBN
9788371342608
Format
A4
chat Komentarze (0)