Obrazy - Słowa - Dźwięki - wersja rozszerzona (płyta CD)  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Obrazy - Słowa - Dźwięki - wersja rozszerzona (płyta CD)

Multimedialna baza zawierająca zdjęcia, napisy, grafiki, dźwięki (nagrania lektora, onomatopeje i dźwięki otoczenia), filmy z fonogestami i językiem migowym oraz alfabet palcowy. 

1 699,15 zł Brutto

1 381,42 zł Netto

1 999,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 1 999,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 1 699,15 zł
Czas do końca rabatu: 9 dni
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 3398 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Program Obrazy-Słowa-Dźwięki (wersja rozszerzona) to multimedialna baza zawierająca zdjęcia, napisy, grafiki, dźwięki (nagrania lektora, onomatopeje i dźwięki otoczenia), filmy z fonogestami i językiem migowym oraz alfabet palcowy. Podstawą pracy z programem jest wybór właściwego do terapii zakresu zasobów, a następnie praca na odpowiednich zadaniach terapeutycznych (dostępne są następujące programy: pokaz, ćwiczenia, test, memory).

Program przeznaczony jest do wykorzystania na zajęciach terapii logopedycznej, pedagogicznej, psychologicznej. Różnorodność zasobów umożliwia pracę zarówno z osobami dorosłymi (zdjęcia) jak i dziećmi (grafiki). Występująca w programie baza zawierająca fonogesty, język migowy i alfabet palcowy jest unikatowa w Polsce. Dzięki takim zasobom program może być wykorzystywany także w terapii osób z niedosłuchem i głuchych.

Liczne możliwości wyboru poszczególnych grup semantycznych a w ich obrębie słów sprawia, że program można dostosować do potrzeb terapii każdego pacjenta. Wybrany zasób materiału można zapisać w postaci szablonu. Jest to funkcja niezwykle przydatna, gdyż szablony są zapisywane (nie trzeba ich każdorazowo tworzyć). Przykładem niech będzie wybranie grupy słów do terapii szeregu sz, ż, cz, dż i zapisanie ich jako szablonu. W przypadku, gdy będzie potrzeba zastosowania tego typu zasobów wystarczy tylko wybrać ten szablon i przejść do zakładki TERAPIA aby rozpocząć pracę z pacjentem.

Po zakończonej terapii wyniki pracy poszczególnych pacjentów są zapisywane, zatem terapeuta może na bieżąco monitorować proces terapii i uzyskane efekty.

Do prawidłowego działania programu niezbędne są następujące wymagania sprzętowe:

  • system operacyjny: Windows XP/Vista/7,
  • pamięć RAM XP - 512, Vista/7 - 1 GB,
  • HDD - 3 GB wolnego miejsca,
  • karta dźwiękowa,
  • grafika - minimalna rozdzielczość 1024 x768,
  • czytnik DVD
  • obsługa formatu MPG1.
Szczegóły
Komlogo
Wydawnictwo
Komlogo
Data premiery
2010
Format
CD
chat Komentarze (0)