Przytulanki czyli wierszyki na dziecięce masażyki. Płyta CD  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Przytulanki czyli wierszyki na dziecięce masażyki. Płyta CD

Marta Bogdanowicz

Płyta skierowana do dzieci i rodziców zawiera 56 wierszy czytanych przez wybitnego polskiego aktora Piotra Fronczewskiego.

12,75 zł Brutto

10,37 zł Netto

15,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 15,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 12,75 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 26 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Przytulanki czyli wierszyki na dziecięce masażyki - czyta Piotr Fronczewski (płyta CD)

Płyta skierowana do dzieci i rodziców zawiera 56 wierszy czytanych przez wybitnego polskiego aktora Piotra Fronczewskiego. Na płycie znajdziemy zarówno proste, wszystkim dzieciom znane (choć może zapomniane) wierszyki i wyliczanki (np. Rak, Idzie kominiarz czy Entliczek pentliczek), jak również dłuższe wierszowane utwory. Do tych ostatnich, pouczających, zabarwionych humorem i wprowadzających w optymistyczny nastrój, należą np. Pani rolnikowa na szpileczkach, Pizza czy Bajka o raku z tataraku.
W interpretacji Piotra Fronczewskiego nawet znane i krótkie teksty zachwycają na nowo, a czytane na dobranoc wyczarowują piękne sny.

Utwory pochodzą z publikacji Przytulanki, czyli wierszyki na dziecięce masażyki opracowanej przez profesor Martę Bogdanowicz. W książce, obok wierszy, zaprezentowano zabawy oparte na dotyku, bazujące na naturalnej aktywności dzieci. Profesor Bogdanowicz nazywa je zabawami relacyjno-relaksującymi, ponieważ służą z jednej strony pogłębieniu kontaktu między dzieckiem a dorosłym, z drugiej zaś – odprężeniu i wspólnemu przeżywaniu radości.

Szczegóły
Harmonia
5907502637701
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Marta Bogdanowicz
Data premiery
2010
ISBN
5907502637701
Format
CD
Nr katalogowy
20628
chat Komentarze (0)