PUS. Ortografia 1. Ó-U  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

PUS. Ortografia 1. Ó-U

Wiesława Śliwerska

Ortografia 1. Ó–U to pierwsza książeczka z serii Ortografia. Zawiera ćwiczenia pogłębiające i utrwalające znajomość pisowni wyrazów z “ó” i “u”.

18,27 zł Brutto

17,40 zł Netto

21,50 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 21,50 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 17,20 zł
check W magazynie
tag_faces 37 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Ortografia 1. Ó-U. Ćwiczenia z ortografii języka polskiego zawiera ćwiczenia pogłębiające i utrwalające znajomość pisowni wyrazów z ''ó'' i ''u''. Przygotowują one dziecko do zadawania pytań, uświadamiają problem błędu, uwrażliwiają na błąd, rozbudzają czujność ortograficzną.

Ortografia 1. Ó-U. Ćwiczenia z ortografii języka polskiego to pierwsza książeczka z serii Ortografia. Seria ta została przygotowana z myślą o młodszych uczniach.

Zasady pisowni z ''ó'' (niewymiennym i wymiennym w zakończeniach -ów, -ówka, w pozycji warunkowej przez zamienność form i rodziny wyrazów pokrewnych) oraz z ''u'' (w zakończeniach typu -uję, -unek, -ulec, na końcu wyrazów, w wyrazach zdrabniających i lekceważących) zostały zilustrowane na przykładzie blisko 250 słów. Zamieszczony na końcu książeczki słowniczek, zawierający materiał językowy wykorzystany w ćwiczeniach, stanowi wystarczającą podbudowę do utrwalania pisowni wyrazów z czynnego słownika dziecka.

Książeczka Ortografia 1. Ó-U, jak i inne książeczki z tej serii, mogą być doskonałym materiałem wspomagającym na lekcjach języka polskiego, a także na zajęciach wyrównawczych i tych prowadzonych w ramach terapii pedagogicznej.

Rozwiązując zadania z książeczek i jednocześnie układając klocki PUS dziecko ma możliwość samodzielnej pracy i samodzielnej kontroli poprawności udzielonych odpowiedzi. To z kolei skutecznie motywuje je do dalszej nauki.

Szczegóły
Epideixis
9788375141580
Wydawnictwo
Epideixis
Autor
Wiesława Śliwerska
Data premiery
2011
ISBN
9788375141580
Format
168x235
Stron
32
Okładka
miękka
Nr katalogowy
1261
Zobacz także
chat Komentarze (0)