Sprawdziany. Język polski, środowisko. Klasa 1  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sprawdziany. Język polski, środowisko. Klasa 1

Iwona Kowalska , Beata Guzowska

Sprawdziany obejmują najważniejsze treści programowe edukacji polonistycznej, przyrodniczej i społecznej.

13,47 zł Brutto

12,83 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 27 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Sprawdziany. Język polski, środowisko. Klasa 1

Sprawdziany, opracowane przez nauczycielki z wieloletnim doświadczeniem, przeznaczone są dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej do samodzielnej pracy. Obejmują najważniejsze treści programowe edukacji polonistycznej, przyrodniczej i społecznej. Zadania w sprawdzianach zostały opracowane tak, aby dzieci, mimo kontroli, dobrze się bawiły i nie nużyły się.

Sprawdziany te umożliwią ocenę wiedzy i umiejętności ucznia, utrwalą i uporządkują wprowadzone wiadomości, wspomogą umiejętność logicznego myślenia, wnioskowania i kojarzenia faktów, rozwiną pamięć i poprawią koncentrację, korzystnie wpłyną na kreatywność ucznia, poprawią sprawność manualną i spostrzegawczość.

Sprawdziany zostały opracowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności, dlatego należy je wykonywać według zaproponowanej kolejności. Mogą być wykonywane w czasie lekcji lub jako utrwalające zadania domowe. Czas wykonywania sprawdzianów należy dostosować do możliwości dzieci oraz etapu edukacyjnego. Można je wykorzystać, pracując na różnych podręcznikach.

Wielokrotne powtarzanie zdobytych wiadomości i umiejętności zapewni dziecku doskonałe wyniki. Sukces w szkole pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój.

Szczegóły
Literat
9788381144230
Wydawnictwo
Literat
Autor
Iwona Kowalska, Beata Guzowska
Data premiery
2016
ISBN
9788381144230
Format
210x300
Stron
64
Okładka
miękka
Nr katalogowy
25847
Zobacz także
chat Komentarze (0)