Terapia dysleksji. Funkcje słuchowe. Ćwiczenia i karty do samodzielnej pracy w domu  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Terapia dysleksji. Funkcje słuchowe. Ćwiczenia i karty do samodzielnej pracy w domu

Irena Sosin (pod red.) , Katarzyna Hipsz

Ćwiczenia oraz karty pracy proponowane w tym zeszycie zawierają materiał z obszaru analizy i syntezy słuchowej sylab, słów oraz pseudosłów, a także pamięci słuchowej świeżej, odroczonej i sekwencyjnej.

49,90 zł Brutto

47,52 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 100 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Seria "Terapia dysleksji" powstaje w oparciu o wieloletnie doświadczenie terapeutyczne Ireny Sosin.

Ćwiczenia oraz karty pracy proponowane w tym zeszycie zawierają materiał z obszaru analizy i syntezy słuchowej sylab, słów oraz pseudosłów, a także pamięci słuchowej świeżej, odroczonej i sekwencyjnej. Są uzupełnieniem treści znajdujących się w książce "Funkcje słuchowe. Ćwiczenia i karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych".

Jasno pogrupowane i oznakowane poziomy trudności zadań odpowiadają potrzebom dzieci, które nie uzyskały jeszcze gotowości szkolnej, tym, które mają nasilone trudności w uczeniu się czytania i pisania oraz tym, u których trudności te utrzymują się.

Zeszyt jest przeznaczony do samodzielnej pracy w domu, niezbędnej, by utrwalić zdobyte przez dziecko umiejętności. Przejrzystość oraz wysoki poziom merytoryczny zawartego materiału sprawiają, że książka stanowi profesjonalną pomoc dla terapeuty oraz rodzica lub opiekuna pracującego z uczniem.

W publikacji:

  • 26 ćwiczeń,
  • 41 kart pracy do samodzielnej pracy w domu.

Praca zbiorowa pod redakcją Ireny Sosin.

Irena Sosin - psycholog, pedagog kliniczny, terapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta, specjalista w zakresie diagnozy i terapii zaburzeń neurorozwojowych, wieloletnia praktyka kliniczna. Honorowy członek Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Dyrektor do spraw merytorycznych Instytutu Kształcenia Podyplomowego w Centrum Diagnozy i Terapii "Eirene".

Szczegóły
Forum
9788326027543
Wydawnictwo
RAABE (FORUM)
Autor
Irena Sosin (pod red.), Katarzyna Hipsz
Data premiery
2013
ISBN
9788326027543
Format
A4
Stron
52
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)