Terapia dysleksji. Matematyka. Ćwiczenia i karty pracy do samodzielnej pracy w domu  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Terapia dysleksji. Matematyka. Ćwiczenia i karty pracy do samodzielnej pracy w domu

Irena Sosin (pod red.) , Karolina Sosin-Pospiszył

Publikacja stanowi doskonałe narzędzie do wykorzystania w treningu zaburzeń rozwoju umiejętności matematycznych uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się.

49,90 zł Brutto

47,52 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 100 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Zeszyt zawiera materiał z obszaru trudności w uczeniu się matematyki. Bardzo często deficyty poznawcze uczniów z dysleksją są przyczyną nadmiernych trudności w rozwoju umiejętności matematycznych, i to zarówno rachunkowych (operacje liczbowe, procedury obliczeniowe), jak i innych dotyczących na przykład pełnego rozumienia treści zadań tekstowych.

Przejrzystość oraz wysoki poziom merytoryczny zamieszczonego materiału sprawiają, że publikacja stanowi doskonałe narzędzie do wykorzystania w treningu zaburzeń rozwoju umiejętności matematycznych uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się.

Zeszyt do samodzielnej pracy w domu może służyć jako element terapii utrwalającej zdobyte przez dziecko umiejętności. Stanowi uzupełnienie zeszytu "Matematyka. Ćwiczenia i karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych".

Praca zbiorowa pod redakcją Ireny Sosin.

Irena Sosin - psycholog, pedagog kliniczny, terapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta, specjalista w zakresie diagnozy i terapii zaburzeń neurorozwojowych, wieloletnia praktyka kliniczna. Honorowy członek Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Dyrektor do spraw merytorycznych Instytutu Kształcenia Podyplomowego w Centrum Diagnozy i Terapii "Eirene".

Szczegóły
Forum
9788376968766
Wydawnictwo
RAABE (FORUM)
Autor
Irena Sosin (pod red.), Karolina Sosin-Pospiszył
Data premiery
2014
ISBN
9788376968766
Format
A4
Stron
60
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)