To nie takie trudne. Zbiór zadań i testy przygotowujące do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

To nie takie trudne. Zbiór zadań i testy przygotowujące do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym

Maria Żurek-Etgens , Barbara Podobińska

To nie takie trudne. Zbiór zadań i testy przygotowujące do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym - matura 2015 Zgodnie z Informatorem o egzaminie maturalnym...

25,00 zł Brutto

23,81 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 50 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

To nie takie trudne. Zbiór zadań i testy przygotowujące do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym - matura 2015

Zgodnie z Informatorem o egzaminie maturalnym z matematyki od roku szkolnego 2014/2015 arkusz egzaminacyjny będzie składać się z trzech grup zadań.
I grupa będzie zawierać zadania zamknięte punktowane w skali 0-1.
II grupa będzie zawierać zadania otwarte krótkiej odpowiedzi, w tym zadania z kodowaną odpowiedzią, w których ocenie podlega tylko zakodowana odpowiedź. Zadania te będą punktowane w skali 0-2, 0-3 albo 0-4.
III grupa będzie zawierać zadania otwarte rozszerzonej odpowiedzi, w których zdający w szczególności ma wykazać się umiejętnością rozumowania oraz dobierania własnych strategii matematycznych do nietypowych warunków. Zadania te będą punktowane w skali 0-5, 0-6 albo 0-7.

W zbiorze znajdują się zadania wszystkich typów. Można z niego korzystać już od pierwszej klasy szkoły ponadgimnazjalnej. Oczywiście nie wszystkie zadania i nie z każdego działu każdy uczeń rozwiąże od razu. Musi do nich wracać w miarę zdobywania kolejnych wiadomości i umiejętności. Wskazówki w odpowiedziach mogą mu w tym pomóc.

Zbiór zawiera zadania przygotowawcze, zestawy po klasie pierwszej i po klasie drugiej ze schematami oceniania oraz krótkie sprawdziany wyłącznie z zadaniami zamkniętymi i z zadaniami z kodowaną odpowiedzią. Na początku każdego działu znajduje się krzyżówka, szyfrogram, domino albo test, rozwiązanie których pozwoli powtórzyć wiadomości i ułatwi pracę z zadaniami z kodowaną odpowiedzią.

Szczegóły
Dla Szkoły
9788388396816
Wydawnictwo
Dla Szkoły
Autor
Maria Żurek-Etgens, Barbara Podobińska
Data premiery
2013
ISBN
9788388396816
Format
B5
Stron
196
Okładka
miękka
Nr katalogowy
25515
chat Komentarze (0)