Trening słuchowy Magdaleny Krawczun
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Trening słuchowy Magdaleny Krawczun

Magdalena Krawczun

45,00 zł Brutto

42,86 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 90 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Książka "Trening słuchowy Magdaleny Krawczun"
stanowi ciekawą propozycję dla rodziców, nauczycieli i terapeutów, jako uzupełnienie codziennych zajęć wspomagających rozwój dziecka. Publikacja w części teoretycznej wprowadza odbiorcę w tematykę treningu słuchowego na podstawie literatury przedmiotu. W dalszej kolejności autorka prezentuje szczegółowy opis przebiegu zajęć praktycznych, które znajdują się na płycie CD. Płyta zawiera proste melodie i ciekawą muzykę instrumentalną oraz propozycje zabaw ruchowych przy muzyce dla najmłodszych.

Podręcznik z płytą ma przyczynić się do praktycznego kształtowania rozwoju mowy dzieci. Skierowany jest przede wszystkim do dzieci w wieku od 1 do 3 lat, dzieci niepełnosprawnych, a także innych dzieci ze szczególnymi potrzebami. Proponowana książka ma na celu uwrażliwić odbiorcę na bodźce słuchowe, rozwijać słuchanie ze zrozumieniem, pobudzać do mówienia oraz poprawiać sprawność fizyczną dziecka. Zbiór praktycznych zabaw ruchowo-słowno-muzycznych dostosowany jest do możliwości psychofizycznych najmłodszych dzieci. Rozpoznawanie głosów zwierząt i innych dźwięków z otoczenia oraz połączenie muzyki z ruchem ciała pobudza wiele zmysłów. Aktywizuje uwagę i pamięć słuchową, poprawia koordynację wzrokową oraz sprawność ruchową.

Uważam, że książka Pani Magdaleny Krawczun jest interesującą propozycją, która może służyć jako inspiracja dla opiekunów i terapeutów do zabaw stymulujących rozwój dziecka.
Dr n. hum. Anna Regner - logopeda

Rekomendacje

"Trening słuchowy Magdaleny Krawczun" z pewnością posłuży wszystkim osobom, które pracują z dziećmi. Nagrania muzyczne są wykonane profesjonalnie, a wykorzystane melodie subtelne i ładne. Do tego sugestywne zdjęcia dopełniają wizualnie prezentowane dźwięki. Świetny pomysł. Dzieci z pewnością będą się dobrze bawić i uczyć jednocześnie.
Logopeda, prof. UŚ dr hab. Danuta Pluta-Wojciechowska
"Muzyka towarzyszy nam przez całe życie, od kołyski aż do ostatnich naszych dni. Rozwija naszą wrażliwość, tam gdzie słychać śpiew, jest radość i piękno. Polecam wszystkim płytę pt. "Trening słuchowy Magdaleny Krawczun". Pani Magdo gratuluję pomysłów, życzę, aby Pani praca przyniosła wszystkim dużo szczęścia".
Muzyk, Tadeusz Nestorowicz (Dziadek BACH)

"Nasze dzieci świetnie bawią się przy płycie. Zauważamy, że przy niej rozwijają się, dostają energii i mają lepsze samopoczucie".
Rodzicie dwuletniej Zuzi i dwunastoletniej Patrycji

"Zabawy zaprezentowane na płycie to nieoceniona pomoc dla rodziców i terapeutów, którzy chcą wspomóc rozwój percepcji słuchowej u dzieci. Jak ważnym jest ona czynnikiem w rozwoju mowy, a później w nabywaniu umiejętności czytania i pisania, nauki języków obcych nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Dziękuję Pani Madziu. Wykorzystam ją na pewno!"
Terapeutka Integracji Sensorycznej, logopeda kliniczny, pedagog Katarzyna Gnatek

"Płytę wyróżnia to, że można na niej znaleźć wszystko, czego potrzebuje nauczyciel do pracy i zabawy z dziećmi. Znajdują się na niej melodie, dźwięki, odgłosy dźwiękonaśladowcze, piosenki i ich podkłady, które świetnie dyscyplinują ruchy dzieci. Polecam".
Nauczycielka wychowania przedszkolnego i logopeda kliniczny, Katarzyna Mączka

Płyta CD - 43 utwory

Szczegóły
Continuo
9788362182497
Wydawnictwo
Continuo
Autor
Magdalena Krawczun
Data premiery
2015
ISBN
9788362182497
Format
A4 poziomy
Stron
36
Okładka
miękka
Zobacz także
chat Komentarze (0)