Percepcja słuchowa i wzrokowa

-2%
Ćwiczenia słuchowe dla dzieci - Część 2
W magazynie
Książeczka zawiera zestaw zabaw dla dzieci w wieku 5–9 lat, mających na celu rozwój słuchu fonematycznego i funkcji słuchowych. Zawiera zabawy takie jak wskazywanie rymów, rozróżnianie paronimów, rozpoznawanie głośności dźwięków i inne. Każda zabawa jest opatrzona instrukcją dla dorosłego, co ułatwia wsparcie dziecka w nauce.
24,50 zł
25,00 zł
-2%
Ćwiczenia słuchowe dla dzieci. Część 1
W magazynie
Książeczka zawiera zestaw zabaw dla dzieci w wieku 5–9 lat, mających na celu rozwój słuchu fonematycznego i funkcji słuchowych. Ćwiczenia te wspierają naukę szkolną oraz mogą być pomocne dla dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego. Zawarte zabawy obejmują m.in. rozpoznawanie rytmów, identyfikację sylab, dzielenie słów na sylaby oraz ćwiczenia pamięci słuchowej, z instrukcjami dla dorosłych.
24,50 zł
25,00 zł
-15%
Ćwiczenia na koncentrację dla 6-latków
W magazynie
Zestaw ćwiczeń dla sześciolatków rozwija koncentrację i umiejętności manualne poprzez różnorodne aktywności, takie jak labirynty, puzzle, czy plątaninki. Ćwiczenia są zaprojektowane tak, aby dziecko dobrze się bawiło i skupiło na zadaniach, a forma kart pracy ułatwia wybór i wykonanie ćwiczeń.
37,40 zł
44,00 zł
-15%
Ćwiczenia na koncentrację dla 5-latków
W magazynie
Zestaw 80 różnorodnych ćwiczeń został stworzony specjalnie dla przedszkolaków, aby rozwijać ich koncentrację i umiejętności manualne. Zadania, takie jak labirynty, puzzle czy uzupełnianki, zapewniają dzieciom dobrą zabawę i angażujące wyzwania. Forma kart pracy ułatwia wygodne korzystanie z zestawu, eliminując rozpraszające elementy. Idealne narzędzie do wspierania rozwoju dzieci w przyjemny sposób!
37,40 zł
44,00 zł
-2%
Liczę i rozumiem - Ćwiczenia kalkulii - praca z tekstem
Wysyłka 1-3 dni
Zeszyt stanowi wsparcie dla pacjentów z zaburzeniami komunikacji i poznawczymi, szczególnie tych, którzy mają trudności z matematyką. Zawiera różnorodne ćwiczenia, aktywizujące procesy poznawcze oraz umiejętności przydatne w codziennym życiu. Zbiór tekstów jest dostosowany do różnych poziomów trudności, umożliwiając stopniowe odzyskiwanie sprawności.
47,04 zł
48,00 zł
-15%
Chodzą słuchy – maluchy
W magazynie
Książka "Chodzą słuchy - maluchy" to zbiór ćwiczeń usprawniających percepcję słuchową dla młodszych uczniów szkoły podstawowej. Może być używana zarówno przez terapeutów jak i rodziców. Zawiera zadania, które pomagają w rozpoznawaniu dźwięków, słów i rozwijaniu umiejętności językowych u dzieci.
22,95 zł
27,00 zł
-15%
Dźwięki naszego otoczenia. Zagadki obrazkowo-dźwiękowe
Wysyłka 1-3 dni
Zestaw zagadek dźwiękowo-obrazkowych dla najmłodszych dzieci. Dzieci mogą rozwiązywać zagadki, łącząc dźwięki z ilustracjami i zdobywać nagrody za poprawne odpowiedzi. 
33,58 zł
39,50 zł
-15%
Rodzinne dyktanda graficzne
W magazynie
Dyktanda graficzne to atrakcyjne i przyjemne ćwiczenia, które mogą służyć jako dodatkowa forma nauki i zabawy dla dzieci. Pomagają rozwijać percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową, orientację przestrzenną, koncentrację uwagi, umiejętności kodowania oraz grafomotorykę. Dodatkowo, zawarte w wydaniu gry planszowe przynoszą relaksację i trening emocjonalno-społeczny, a zamieszczone szablony umożliwiają twórcze projektowanie wzorów.
24,65 zł
29,00 zł
-15%
Kolorowe pikselki
W magazynie
Kolorowe pikselki to zajęcia grafomotoryczne, w których dzieci odwzorowują rysunki poprzez zamalowywanie pikseli. Ta zabawa doskonali funkcje percepcyjno-motoryczne, rozwijając spostrzegawczość, percepcję wzrokową i skupienie.
21,25 zł
25,00 zł
Trening słuchowy Magdaleny Krawczun 3
W magazynie
Trening słuchowy Magdaleny Krawczun 3 to zestaw książki i płyty CD, skierowany do rodziców, opiekunów, nauczycieli i instruktorów, mający na celu rozwój słuchu i redukcję stresu u dzieci poprzez muzykę klasyczną, piosenki i zabawy. Jest to program, który zachęca do uważnego słuchania i aktywności, tworząc pozytywne relacje i wspólną zabawę z dziećmi.
68,00 zł
-15%
Dzielę i łączę litery, sylaby, wyrazy
W magazynie
Ćwiczenia dla młodzieży i dorosłych z trudnościami językowymi.Tekst opisuje publikację zawierającą różnorodne ćwiczenia usprawniające funkcje językowe i poznawcze, dedykowane osobom z zaburzeniami językowymi oraz dzieciom i młodzieży. Zadania mają na celu poprawienie koncentracji uwagi, percepcji, koordynacji ruchowej i myślenia matematycznego.
16,92 zł
19,90 zł
-15%
Chochliki słuchowe
W magazynie
Ćwiczenia wzrokowo-słuchowo-językowe.
25,41 zł
29,90 zł
-15%
Ćwiczenia na koncentrację dla 4-latków
W magazynie
80 różnorodnych ćwiczeń przygotowanych z myślą o czterolatkach. Wykonując je, maluch będzie poprawiał swoją koncentrację, a zarazem dobrze się bawił.
37,40 zł
44,00 zł
-15%
Ćwiczenia na koncentrację dla 3-latków
W magazynie
80 różnorodnych ćwiczeń przygotowanych z myślą o trzylatkach. Wykonując je, maluch będzie poprawiał swoją koncentrację, a zarazem dobrze się bawił.
37,40 zł
44,00 zł
-15%
Pałka-zapałka. Karty edukacyjne
W magazynie
Zestaw kart, którego podstawowym celem jest układanie patyczków według wzoru przedstawionego na karcie.
46,76 zł
55,01 zł
-15%
Trening prawej i lewej półkuli mózgu
W magazynie
Pomoc zawiera ćwiczenia z zakresu polimodalnej terapii poznawczej. Rozwija i utrwala umiejętności motoryki ręki, koordynacji wzrokowo-ruchowej i grafopercepcji.
131,75 zł
155,00 zł
-20%
mTalent Percepcja wzrokowo-słuchowa. Pakiet Ekspert
Wysyłka 1-3 dni
Zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających usprawnianie i rozwój percepcji wzrokowej i słuchowej, a także wspomagający koncentrację uwagi opartą na analizatorze wzrokowym i słuchowym.
3 112,00 zł
3 890,00 zł
-20%
mTalent Percepcja słuchowa. Pakiet Ekspert
Wysyłka 1-3 dni
Kompleksowy zestaw programów wspomagających usprawnianie i rozwój percepcji słuchowej, w tym wyższe funkcje słuchowe.
3 112,00 zł
3 890,00 zł
-15%
Układam po kolei. Materiały edukacyjno-dydaktyczne
W magazynie
Dzięki publikacji uczniowie mogą poznawać różnego rodzaju zjawiska oraz inne elementy dnia codziennego, które występują w ustalonej kolejności, lub utrwalać zdobytą już wiedzę.
29,75 zł
35,00 zł
Bubu już mówi. Szukaj mnie!
W magazynie
Interaktywna książeczka do stymulacji mowy dziecka od 2. do 5. roku życia.
25,98 zł