Trening spostrzegawczości dla dzieci. 121 superćwiczeń na spostrzegawczość  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Trening spostrzegawczości dla dzieci. 121 superćwiczeń na spostrzegawczość

Paulina Mechło , Magdalena Karpińska

Publikacja zawiera ciekawe zabawy i zadania, prowadzone przez bohatera Móżdżka, mające na celu rozwijanie spostrzegawczości u czytelników powyżej 14 roku życia. Ćwiczenia te wzmacniają umiejętność skupienia się, rozwiązywania zagadek oraz dostrzegania istotnych szczegółów, co przyczynia się do poprawy koncentracji i uwagi.

34,90 zł Brutto

33,24 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 70 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Trening spostrzegawczości dla dzieci - Sensus - Paulina Mechło, Magdalena Karpińska

Czy znasz Móżdżka? To najlepszy przyjaciel dzieci, bohater wielu książek Pauliny Mechło. Móżdżek pomaga rozwijać różnorodne, niezwykle przydatne umiejętności – na przykład umiejętność skupienia się w ciszy czy rozwiązywania zagadek. Tym razem będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń związanych ze spostrzegawczością.

W tej książeczce znajdziesz fascynujące zabawy i zadania, które nie tylko umilą Ci czas, ale także pomogą Ci w doskonaleniu zdolności do zauważania tego, co istotne. Popracujesz nad umiejętnością dostrzegania podobieństw i różnic, a także odróżniania liter i cyfr. Dzięki temu wzmocnisz swoją uwagę i koncentrację. Pamiętaj tylko, żeby wygodnie usiąść do zabawy w dobrze przewietrzonym pomieszczeniu oraz zadbać o odpowiednią ilość płynów – to pomoże Móżdżkowi i Twojemu mózgowi.

Książka przeznaczona dla czytelników powyżej czternastego roku życia.

Szczegóły
Sensus
9788328901018
Wydawnictwo
Sensus
Autor
Paulina Mechło, Magdalena Karpińska
Data premiery
2024
ISBN
9788328901018
Format
158x235
Stron
144
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35562
Zobacz także
chat Komentarze (0)