Możesz więcej, niż myślisz. Jak opanować stres i czuć się lepiej w szkole i w życiu  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Możesz więcej, niż myślisz. Jak opanować stres i czuć się lepiej w szkole i w życiu

Martyna Broda , Karolina Stępień-Cach

To książka oferująca zbiór wizualizacji, technik relaksacyjnych i ćwiczeń oddechowych, które pomagają radzić sobie ze stresem, poprawić koncentrację i motywację. Skierowana do uczniów przygotowujących się do egzaminów i innych wyzwań, zawiera sprawdzone metody potwierdzone przez młodych ludzi, którzy je stosowali.

35,91 zł Brutto

34,20 zł Netto

39,90 zł -10%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 25,00 zł
Czas do końca rabatu: 8 dni
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 72 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Możesz więcej, niż myślisz. Jak opanować stres i czuć się lepiej w szkole i w życiu - Debit - Martyna Broda, Karolina Stępień-Cach

Chcesz lepiej radzić sobie ze stresem związanym z egzaminami czy zawodami? Szukasz sposobów, by łatwiej się koncentrować i odcinać od rozpraszających cię bodźców?

"Możesz więcej, niż myślisz" to zbiór wizualizacji, technik relaksacyjnych i ćwiczeń oddechowych do codziennego treningu, które pomogą Ci pobudzić swój mózg i dobrze się nastawić do działania. To książka dla Ciebie, jeśli się uczysz, przygotowujesz do egzaminów, podejmujesz wyzwania, stresujesz się, chcesz się rozwijać, szukać swojej drogi i realizować marzenia.

Zamieszczone w książce techniki zostały starannie wybrane, sprawdzone, a ich skuteczność potwierdzają młodzi ludzie, którzy już mieli okazję je wypróbować.

Martyna Broda

jest certyfikowaną trenerką biznesu oraz coachem, jak również aktywną przedsiębiorczynią. Specjalizuje się w tematach związanych z rozwojem kompetencji osobistych, współpracą, zarządzaniem i komunikacją. Jest również autorką popularnych książek z relaksacjami dla dzieci.

Karolina Stępień-Cach

jest psycholożką sportu, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną i coachem. Od 7 lat prowadzi fundację IT2.0, której misją jest rozwój i wsparcie psychologiczne sportowców.

Szczegóły
Debit
9788380577664
Wydawnictwo
Debit
Autor
Karolina Stępień-Cach
Martyna Broda
Data premiery
2024
ISBN
9788380577664
Format
143x205
Stron
112
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35719
Ilustracje
Aleksandra Waligóra
Zobacz także
chat Komentarze (0)