Układanka dla najmłodszych. Wśród zwierząt  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Układanka dla najmłodszych. Wśród zwierząt

praca zbiorowa

Układanka dla najmłodszych. Wśród zwierząt opiera się na zasadzie nauki poprzez zabawę i na ważnym elemencie samokontroli. 

39,95 zł Brutto

32,48 zł Netto

47,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 47,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 37,60 zł
block Chwilowo niedostępny
tag_faces 80 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Układanka dla najmłodszych. Wśród zwierząt opiera się na zasadzie nauki poprzez zabawę i na ważnym elemencie samokontroli. Rozwiązując zadanie dziecko jednocześnie samo sprawdza jego poprawność. To motywuje je do dalszego działania. Układanka przeznaczona jest dla dzieci najmłodszych, których zadaniem jest poprawne ułożenie obrazków przedstawiających zwierzęta.

Każdy obrazek układanki składa się z 4 części w kształcie kwadratów. Po poprawnym ułożeniu wszystkich części dziecko otrzyma 12 obrazków ze zwierzętami. Dodatkowym elementem samokontroli są ramki na brzegach kwadratów, które po prawidłowym ułożeniu całego obrazka powinny dać zamknięty wzór.

Układanka dla najmłodszych. Wśród zwierząt ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację i logiczne myślenie. Konieczność manipulowania i prawidłowego zestawiania części obrazków (kwadratów) ćwiczy także sprawność ręki i małą motorykę. Dzięki układance dziecko uczy się nazywania i rozpoznawania kształtów zwierząt. Tym samym poszerza swoją wiedzę o świecie.

Ułożone obrazki mogą być pomocne również w ćwiczeniach i zabawach rozwijających sprawność językową dzieci, które na ich podstawie mogą poznawać i utrwalać nowe słowa, tworzyć rozbudowane zdania czy opisy, a nawet dłuższe historyjki. Obrazki mogą także być materiałem przydatnym w nauce języków obcych, np. przy wprowadzaniu bądź poszerzaniu słownictwa.

Zawartość układanki:

  • 48 jednostronnych kartoników z fragmentami obrazków
  • 2 plansze (do samodzielnego wycięcia) z nazwami zwierząt w języku polskim i w języku angielskim

Przykładowe zabawy:

  • układanie i segregowanie obrazków pod względem środowiska życia zwierząt (zwierzęta domowe, zwierzęta żyjące w lesie, na łące, w wodzie itp.)
  • opisywanie zwierząt przedstawionych na obrazkach
  • opowiadanie, które zwierzęta dziecko lubi najbardziej i dlaczego
  • dopasowanie do obrazków właściwych podpisów w języku polskim lub angielskim i na odwrót.
Szczegóły
Epideixis
5900238764710
Wydawnictwo
Epideixis
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2015
ISBN
5900238764710
Format
155x155x53
Okładka
pudełko
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
chat Komentarze (0)