Autyzm i dieta. O czym warto wiedzieć  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Autyzm i dieta. O czym warto wiedzieć

Rosemary Kessick

Krótki przewodnik po interwencjach dietetycznych i środowiskowych, wskazanych w przypadku dzieci i dorosłych, cierpiących na zaburzenia ze spektrum autystycznego.

26,00 zł Brutto

24,76 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 52 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Autyzm i dieta. O czym warto wiedzieć

Krótki przewodnik po interwencjach dietetycznych i środowiskowych, wskazanych w przypadku dzieci i dorosłych, cierpiących na zaburzenia ze spektrum autystycznego. Z książki można dowiedzieć się, jakich substancji zawartych w produktach spożywczych i środkach czystości należy unikać, jak sprawdzić skład danego produktu i w jaki sposób rozpocząć stosowanie diety.

Znaczna część książki poświęcona jest praktycznym wskazówkom, dotyczącym funkcjonowania dziecka autystycznego poza domem. Autorzy przedstawiają sprawdzone sposoby zadbania o to, by wszyscy dorośli, opiekujący się dzieckiem, byli świadomi możliwych zagrożeń i potrafili właściwie zareagować w przypadku niepożądanej reakcji alergicznej. Przewodnik ten stanowi nieocenione źródło skondensowanej wiedzy dla rodziców, opiekunów i nauczycieli, którzy pragną stworzyć dzieciom autystycznym bezpieczne warunki zarówno w domu, jak i w szkole.

Szczegóły
Fraszka Edukacyjna
9788361309222
Wydawnictwo
Fraszka Edukacyjna
Autor
Rosemary Kessick
Data premiery
2010
ISBN
9788361309222
Format
B5
Stron
84
Okładka
miękka
Nr katalogowy
18920
chat Komentarze (0)