Idą mrówki po brzuszku. Wierszyki do zabaw dla maluszków  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Idą mrówki po brzuszku. Wierszyki do zabaw dla maluszków

Elżbieta Szwajkowska , Witold Szwajkowski

Książka zawiera nowe zabawy z wykorzystaniem wierszyków, które rozwijają umiejętności językowe u dzieci. Jest to idealne narzędzie dla rodziców i nauczycieli, którzy chcą zapewnić swoim pociechom ciekawe i rozwijające zajęcia.

34,99 zł Brutto

33,32 zł Netto

block Chwilowo niedostępny
tag_faces 70 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważne są rymowanki w procesie nauki mowy i rozwijania umiejętności słuchania ze zrozumieniem u dzieci. Zabawy te pozwalają na kształtowanie umiejętności rytmicznych, wrażliwości na dźwięki języka oraz rozwijają świadomość fonetyczną.

Prezentowana książka oferuje wiele nowych, fascynujących zabaw wykorzystujących wierszyki nawiązujące do budowy ciała, ruchu, dotyku oraz różnych czynności wykonywanych przez małe dziecko. Zabawy te nie tylko pomagają dzieciom w poznawaniu nazw części ciała, ale także rozwijają ich świadomość schematu ciała oraz umiejętności liczenia i poznawania różnych części mowy.

Idą mrówki po brzuszku

Książka ta to doskonałe narzędzie dla rodziców i nauczycieli, którzy pragną zapewnić swoim pociechom rozwijające i interesujące zajęcia, które jednocześnie pomogą dzieciom w pełnym rozwoju komunikacyjnym i poznawczym. Zabawy te pozwolą na rozwijanie umiejętności językowych w sposób kreatywny i przyjemny, co z pewnością przełoży się na przyszłe sukcesy dziecka.

Szczegóły
Zielona Sowa
9788382991963
Wydawnictwo
Zielona Sowa
Autor
Elżbieta Szwajkowska, Witold Szwajkowski
Data premiery
2023
Format
165x235
Stron
96
Okładka
twarda
Ilustracje
Agnieszka Ulatowska
Zobacz także
chat Komentarze (0)