Książkowe

-15%
Wyciszanki żłobkowo-przedszkolne
W magazynie
Publikacja oferuje 50 szybkich i kreatywnych sposobów na uspokojenie małych dzieci poprzez zabawę. Zawiera proste ćwiczenia rozwijające wyobraźnię, koncentrację, umiejętności społeczno-emocjonalne i motorykę, jednocześnie pomagając dzieciom zrozumieć i kontrolować swoje emocje.
25,41 zł
29,90 zł
Zabawy paluszkowe
Wysyłka 1-3 dni
Niezwykła książka dla dzieci i rodziców, oferująca kreatywne zabawy paluszkowe oparte na znanych rymowankach. Zawiera ilustracje, schematy dłoni i komentarze, rozwijając motorykę małą u najmłodszych. Dodatkowo, książka zawiera wierszyki-masażyki, umożliwiając rozwijanie relacji z dzieckiem poprzez delikatny masaż. To doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu, rozwijanie zdolności manualnych i przeciwdziałanie nudzie.
17,98 zł
-15%
Pobawmy się razem
W magazynie
Książka zawiera ponad 400 zabaw i gier wspierających rozwój dzieci przedszkolnych. Jest przeznaczona przede wszystkim dla nauczycieli przedszkolnych, pedagogów oraz studentów pedagogiki. Zawarte w niej zabawy stworzono w odpowiedzi na potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym, pozwalając im rozwijać kreatywność, umiejętności emocjonalne i społeczne, oraz rozbudzać wyobraźnię. Dodatkowo, do książki dołączony jest album muzyczny z 19 utworami, które stanowią doskonały akompaniament do wielu z opisanych zabaw.
27,20 zł
32,00 zł
-15%Pakiet
Sposoby na nudę na cały rok. Pakiet
W magazynie
Zestaw publikacji na cztery pory roku, pełen różnorodnych rozrywek i piosenek do użytku w przedszkolu. Propozycje oparte na doświadczeniu nauczycielki, tematycznie dostosowane do każdej pory roku.
95,20 zł
112,00 zł
-15%
Wierszyki uczące matematyki
W magazynie
Publikacja zawiera dziesięć wierszyków matematycznych, karty pracy, ilustracje i propozycje zabaw ruchowych. Jest to doskonałe narzędzie do rozwijania kompetencji matematycznych i wyrażania emocji u dzieci przedszkolnych. Zabawy i ćwiczenia gimnastyczne promują zdrowy styl życia i współpracę w zespole. To idealne wsparcie dla nauczycieli i rodziców.
17,85 zł
21,00 zł
Żabki grają w łapki
Wysyłka 1-3 dni
Książka "Żabki grają w łapki" to zbiór wierszyków i zabaw paluszkowych dla dzieci, które pozwalają na rozwijanie umiejętności ruchowych, motorycznych oraz poznawczych. Dzieci podczas zabawy wykonują ćwiczenia logopedyczne, wzmacniają motorykę ręki oraz poznają nazwy części ciała. Książka jest podzielona na trzy części, które dotyczą różnych aspektów rozwoju dziecka, a jej autorami są Elżbieta i Witold Szwajkowscy.
32,99 zł
Play therapy. 101 zabaw terapeutycznych
Wysyłka 1-3 dni
101 zabaw terapeutycznych wspierających rozwiązywanie problemów z zachowaniem i wzmacniających relację.
49,90 zł
-15%
Kodowanie przez wzmacnianie
Wysyłka 1-3 dni
Ćwiczenia do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych i rewalidacyjnych dla klas 4-8.
25,08 zł
29,51 zł
Trening superkreatywności dla dzieci
Wysyłka 1-3 dni
Pomóż naszym bohaterom stworzyć Maszynę do Wszystkiego, rozwiązuj wraz z nimi ćwiczenia i zagadki, główkuj nad zadaniami, a przede wszystkim świetnie się baw.
39,90 zł
-15%
Psychomotoryka
Wysyłka 1-3 dni
Rozwijanie inteligencji, kreatywności, rezyliencji i mądrości. Nowe formy edukacji. Ponad 70 zajęć i scenariuszy psychomotorycznych.
42,42 zł
49,90 zł
-15%
Kodowanki na cztery pory roku. Część 2
Wysyłka 1-3 dni
Zestaw zadań przydatnych dla uczniów klas III–VI korzystających z zajęć wyrównawczych z matematyki, korekcyjno-kompensacyjnych i rewalidacji indywidualnej.
21,17 zł
24,90 zł
-15%
Sposoby na nudę. Wiosna
W magazynie
Zbiór zabaw i piosenek do wykorzystania w dowolnym momencie dnia w przedszkolu. Publikacja przeznaczona dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.
23,80 zł
28,00 zł
-15%
Michał idzie do szkoły
Wysyłka 1-3 dni
Opowiadania z propozycjami zabaw przygotowujących do czytania i pisania.
22,52 zł
26,50 zł
-15%
Wakacje Michała
Wysyłka 1-3 dni
Opowiadanie z propozycjami zabaw przygotowujących do liczenia.
22,52 zł
26,50 zł
Mój spokój
Wysyłka 1-3 dni
Słowno-ruchowe ćwiczenia relaksacyjne z twoim dzieckiem.
32,90 zł
Moja złość
Wysyłka 1-3 dni
Słowno-ruchowe ćwiczenia relaksacyjne z twoim dzieckiem.
32,90 zł