Słowa po kawałku  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Słowa po kawałku

Elżbieta Szwajkowska , Witold Szwajkowski

"Słowa po kawałku" to zbiór wierszyków logopedycznych dla dzieci, opracowany przez Elżbietę i Witolda Szwajkowskich, którzy pokazują, jak poprzez zabawę rozwijać mowę dziecka. Znajdują się tam ćwiczenia i wskazówki dla rodziców dotyczące pracy nad wymową kolejnych głosek.

42,98 zł Brutto

40,93 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 86 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

"Słowa po kawałku" to zbiór wierszyków logopedycznych dla dzieci, które pracują nad poprawną wymową polskich głosek. Dzięki Witkowi, starszemu bratu Joli, żadne wyzwanie logopedyczne nie będzie straszne!

Wierszyki logopedyczne

Zbiór zawiera mnóstwo ćwiczeń, które dwójka młodych bohaterów zachęca do wykonywania. Dodatkowo, obok każdego wierszyka znajdują się wskazówki dla rodziców, dzięki którym będą wiedzieć, na co zwrócić uwagę podczas zabaw logopedycznych z dzieckiem.

Autorzy zbioru, Elżbieta i Witold Szwajkowscy,

pokazywali już w swoich publikacjach, takich jak "Ptaszek śpiewa fiu-fiu-fiu", "Idą mrówki po brzuszku" czy "Żabki grają w łapki", jak poprzez wspólną zabawę stymulować rozwój dziecka. Tym razem, autorzy pokażą, jak poprzez wierszyki i ćwiczenia nad wymową konkretnych głosek i zbitek głoskowych wspierać rozwój aparatu mowy.

Szczegóły
Zielona Sowa
9788382408065
Wydawnictwo
Zielona Sowa
Autor
Elżbieta Szwajkowska, Witold Szwajkowski
Data premiery
2022
ISBN
9788382408065
Format
165x235
Stron
96
Okładka
twarda
Nr katalogowy
35021
Zobacz także
chat Komentarze (0)