Kapitan Nauka. Gotowanie. Gra edukacyjna  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kapitan Nauka. Gotowanie. Gra edukacyjna

praca zbiorowa

Gra edukacyjna, dzięki której dzieci zainteresują się kulinariami, poznają tajniki przygotowywania popularnych dań i dowiedzą się więcej o zasadach zdrowego odżywiania.

59,90 zł Brutto

48,70 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 120 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Kapitan Nauka. Gotowanie. Gra edukacyjna

Gotowanie - gra edukacyjna, dzięki której dzieci zainteresują się kulinariami, poznają tajniki przygotowywania popularnych dań i dowiedzą się więcej o zasadach zdrowego odżywiania.

Znajomość produktów i dań to nie wszystko! Najmłodsi wezmą też udział w wyścigu po tytuł mistrza gotowania na czas. Poćwiczą refleks, spostrzegawczość, koncentrację i pamięć, rywalizując o wygraną z rówieśnikami lub bliskimi. Każda kulinarna rozgrywka wpłynie także na poprawę umiejętności logicznego myślenia.

Gra Gotowanie

to także okazja do wspólnego spędzania czasu i zwrócenia uwagi najmłodszych na potrzeby żywieniowe oraz zachęta do rozpoczęcia przygody z gotowaniem.

Dodatkowym atutem jest możliwość wykorzystania gry do nauki angielskiego, ponieważ zawiera dwujęzyczne podpisy pod składnikami, anglojęzyczne warianty rozgrywek oraz nagrania mp3 wszystkich słówek (do pobrania ze strony: www.KapitanNauka.pl/gotowanie).

O smakowite i zachęcające do gry ilustracje zadbał Maciej Łazowski. Kolorowe składniki, potrawy i inne elementy przykują uwagę dziecka i rozbudzą jego wyobraźnię i kreatywność.

Pożywna zupa jarzynowa, chrupiąca pizza, a może kolorowa sałatka owocowa? To wszystko znajdziecie we wnętrzu gry Gotowanie! Nie ma mowy o nudzie, w środku aż 12 różnych wariantów rozgrywek!

Kapitan Nauka Gotowanie

Gra otrzymała w wyróżnienie 9. edycji konkursu Zabawka Roku 2018, który pomaga rodzicom wybierać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci.

Zawartość:

  • 4 talerze z potrawami,
  • 4 dwustronne listy zakupów,
  • 36 żetonów ze składnikami,
  • instrukcja.
Szczegóły
Kapitan Nauka
5903792767012
Wydawnictwo
Kapitan Nauka
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2019
ISBN
5903792767012
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
32842
Wiek
3-9
Liczba graczy
1-4
Czas rozgrywki
10-20 minut
Ilustracje
Maciej Łazowski
Zobacz także
chat Komentarze (0)