Kolorowanka logopedyczna  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Kolorowanka logopedyczna

Marzena Lampart-Busse , Mirosława Frydecka

Pomoc przeznaczona dla dzieci z wadami wymowy, pozwalająca na utrwalenie poprawnej artykulacji 22 głosek języka polskiego. Książeczka zawiera kolorowe postacie, które pomagają dzieciom ćwiczyć wymowę odpowiednich głosek poprzez opisywanie i stosowanie ich w zdaniach. Ta edukacyjna i zabawowa kolorowanka kształtuje także umiejętność tworzenia wypowiedzi, zapamiętywania tekstu i stosowania poprawnych form gramatycznych. Jest przydatna dla logopedów, dzieci i rodziców, a także dla dzieci z prawidłową wymową, które chcą ćwiczyć zdania i opowiadania.

11,05 zł Brutto

10,52 zł Netto

13,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 13,00 zł
Czas do końca rabatu: 17 dni
check W magazynie
tag_faces 22 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

"Kolorowanka logopedyczna"
to pomoc przeznaczona dla dzieci, które mają wady wymowy związane z nieprawidłową realizacją głosek języka polskiego. 

Książeczka składa się z 22 kolorowych postaci z których każda służy do utrwalania wymowy konkretnej głoski. Są to głoski: sz, ż, cz, dż, s, z, c, ś, ź, ć, dź, l, r, t, d, p, b, k, g, f, w. Zadaniem dziecka jest dokonanie opisu danej postaci i poprawne stosowanie utrwalanej głoski.
Prezentowana pomoc łączy naukę z zabawą, która utrwala nie tylko wymowę głosek i znajomość kolorów . Kształtuje także umiejetność tworzenia dłuższych wypowiedzi i stosowania poprawnych form gramatycznych, wpływa na procesy zapamiętywania tekstu. Dzieci, które potrafią czytać mogą wykorzystać gotowe podpisy znajdujące się na końcu książeczki. Po ich wycięciu należy je wkleić we właściwym miejscu obok postaci przez siebie pokolorowanej.

Kolorowanka służy logopedom, dzieciom i ich rodzicom w utrwalaniu materiału ćwiczeniowego. Mogą ją również wykorzystać dzieci, które mają prawidłową wymowę, lecz nie potrafią budować zdań i opowiadać.

Szczegóły
Komlogo
Wydawnictwo
Komlogo
Autor
Marzena Lampart-Busse, Mirosława Frydecka
Data premiery
2008
ISBN
5900238480221
Format
A4
Stron
28
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)