Ćwiczenia i pomoce logopedyczne

-2%
Ćwiczenia słuchowe dla dzieci - Część 2
W magazynie
Książeczka zawiera zestaw zabaw dla dzieci w wieku 5–9 lat, mających na celu rozwój słuchu fonematycznego i funkcji słuchowych. Zawiera zabawy takie jak wskazywanie rymów, rozróżnianie paronimów, rozpoznawanie głośności dźwięków i inne. Każda zabawa jest opatrzona instrukcją dla dorosłego, co ułatwia wsparcie dziecka w nauce.
24,50 zł
25,00 zł
-2%
Ćwiczenia słuchowe dla dzieci. Część 1
W magazynie
Książeczka zawiera zestaw zabaw dla dzieci w wieku 5–9 lat, mających na celu rozwój słuchu fonematycznego i funkcji słuchowych. Ćwiczenia te wspierają naukę szkolną oraz mogą być pomocne dla dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego. Zawarte zabawy obejmują m.in. rozpoznawanie rytmów, identyfikację sylab, dzielenie słów na sylaby oraz ćwiczenia pamięci słuchowej, z instrukcjami dla dorosłych.
24,50 zł
25,00 zł
Bazgraki mówią trudne słowa. Ćwiczenia logopedyczne (4-6 lat)
Wysyłka 1-3 dni
Książka oferuje kreatywne wyzwania dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zawiera zabawy i ćwiczenia, które pomagają poprawić wymowę oraz rozróżnianie podobnych dźwięków. Bogato ilustrowane zadania i ponad 50 naklejek sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Doskonałe do zabawy w domu i jako wsparcie terapii logopedycznej.
12,90 zł
Bazgraki i gimnastyka języka. Ćwiczenia logopedyczne (2-5 lat)
Wysyłka 1-3 dni
Zestaw zabaw logopedycznych zapewniający rozwój mowy i wyobraźni dzieci w wieku 2-5 lat. Wzbogacone o porady dla rodziców oraz zabawne ilustracje, te ćwiczenia są doskonałą zabawą i wsparciem dla rozwoju mowy i umiejętności komunikacyjnych dzieci.
12,90 zł
-15%
Zdania obrazkowo-wyrazowe - Materiał do terapii samogłosek
W magazynie
Zeszyt logopedyczny skupia się na terapii samogłosek (a, e, o, u, i, y, ą, ę) jako kluczowych elementów artykulacji. Dedykowany jest dzieciom w różnym wieku z trudnościami w wymowie samogłosek, z opóźnionym rozwojem mowy, niedosłuchem czy niepełnosprawnością intelektualną. Ćwiczenia są dostosowane do różnych poziomów trudności, umożliwiając elastyczną adaptację terapii i wspierając rozwój komunikacyjny oraz eliminację trudności z artykulacją samogłoskową.
28,05 zł
33,00 zł
Rymowanki do ćwiczeń kinestezji artykulacyjnej
Wysyłka 1-3 dni
Rymowanki mają na celu wspieranie rozwoju umiejętności kinestezji artykulacyjnej u dzieci powyżej 7. roku życia oraz u starszych osób, które mają trudności z poprawną artykulacją dźwięków mowy. Te wierszyki zostały stworzone w celu pomocy w rozwijaniu świadomości i kontroli ruchów narządów mowy, istotnych dla właściwej wymowy i rozwoju pisania.
39,90 zł
-15%
Terapia logopedyczna - propozycje zajęć
W magazynie
Książka oferuje praktyczne wskazówki i ćwiczenia dla logopedów, nauczycieli oraz rodziców, skupiając się na różnych wadach wymowy jak sygmatyzm, rotacyzm czy jąkanie. Zawiera teoretyczną wiedzę i gotowe scenariusze pracy z dzieckiem, a także propozycje zabaw logopedycznych.
21,25 zł
25,00 zł
Pakiet
MóWiMy. Zeszyty ćwiczeń do rozwoju mowy. Części 2, 3
W magazynie
Dwa zeszyty do ćwiczeń mowy to narzędzia wspierające rozwijanie mowy u dzieci. Oba zeszyty zawierają rysunki dzieci oraz labiogramy, które pomagają w nauce poprawnej wymowy. Pierwszy zeszyt skupia się na sylabach otwartych w wyrazach dwusylabowych, pomagając dziecku zacząć mówić pierwsze wyrazy. Drugi zeszyt koncentruje się na sylabach zamkniętych w jednosylabowych wyrazach, oferując także nowe słowa do rozwijania słownictwa. Oba zeszyty są użyteczne zarówno dla rodziców, jak i logopedów.
58,00 zł
Logozabawy z naklejkami. Trelelelki i turutulki
Wysyłka 1-3 dni
Książka z serii "Logozabawy", która pozwala dzieciom doskonalić umiejętności językowe poprzez zabawę. Dzięki ciekawym zadaniom, dzieci pracują nad dykcją, artykulacją i usprawniają aparat mowy w przyjemny sposób.
14,99 zł
Malowanki i zabawy logopedyczne
Chwilowo niedostępny
Książka, która pomaga dzieciom z trudnościami w wymowie poprzez kolorowanie i zabawę. Dziecko będzie głośno wypowiadać trudne wyrazy, wierszyki i zagadki, rozwijając jednocześnie poprawną wymowę. Bawiąc się i zachęcając dziecko, wzmacniamy jego wiarę we własne możliwości.
Łamigłówki i zabawy logopedyczne
W magazynie
Książka, która pomaga dzieciom z trudnościami w wymowie. Zadania w formie zabawy angażują dzieci i pomagają im doskonalić poprawną wymowę oraz oddech. Bawiąc się razem z dzieckiem, można wzmocnić jego wiarę we własne możliwości.
9,99 zł
Kolorowanki i zabawy logopedyczne
W magazynie
Doskonała książka dla dzieci z trudnościami w wymowie. Poprzez zabawę i kolorowanie, dzieci uczą się wymawiać trudne wyrazy i wierszyki. Ta książka motywuje i wzmacnia pewność siebie dziecka.
14,26 zł
Słowa po kawałku
Wysyłka 1-3 dni
"Słowa po kawałku" to zbiór wierszyków logopedycznych dla dzieci, opracowany przez Elżbietę i Witolda Szwajkowskich, którzy pokazują, jak poprzez zabawę rozwijać mowę dziecka. Znajdują się tam ćwiczenia i wskazówki dla rodziców dotyczące pracy nad wymową kolejnych głosek.
42,98 zł
-15%
Logostorki. Teksty do terapii logopedycznej oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych. Głoska R
W magazynie
"Logostorki" to książka logopedy i terapeuty pedagogicznego zawierająca 22 wierszyki i ćwiczenia usprawniające realizację głoski [r], a także rozwijające funkcje percepcyjno-motoryczne, pamięć słuchową, koncentrację uwagi, motorykę, mowę opowieściową, sprawności czytelnicze, umiejętności społeczne i wiedzę o świecie.
28,90 zł
34,00 zł
Ćwiczenia logopedyczne z głoską S
Wysyłka 1-3 dni
Książeczka edukacyjna skierowana do logopedów i rodziców, którzy chcą pomóc dziecku z wadą wymowy seplenienie. Zadania w książeczce obejmują ćwiczenia głoski w różnych kontekstach, a dołączone naklejki stanowią nagrodę za poprawne wykonanie zadań.
12,26 zł
-15%
Dzielę i łączę litery, sylaby, wyrazy
W magazynie
Ćwiczenia dla młodzieży i dorosłych z trudnościami językowymi.Tekst opisuje publikację zawierającą różnorodne ćwiczenia usprawniające funkcje językowe i poznawcze, dedykowane osobom z zaburzeniami językowymi oraz dzieciom i młodzieży. Zadania mają na celu poprawienie koncentracji uwagi, percepcji, koordynacji ruchowej i myślenia matematycznego.
16,92 zł
19,90 zł
-15%
Lornetka Karolka
W magazynie
Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania prawidłowej wymowy głosek L, R.
24,65 zł
29,00 zł
Gesty artykulacyjne
Wysyłka 1-3 dni
Książka przeznaczona jest dla dzieci z wadami wymowy, opóźnieniem rozwoju mowy, alalią, afazją, uszkodzeniem słuchu, a także w sytuacji zaburzeń słuchu fonemowego i trudności w nauce czytania.
20,00 zł
-15%
Mównica logopedyczna. Cicha ćma. Utrwalanie głoski Ć
W magazynie
Zeszyt logopedyczny opracowany z myślą o uczestnikach terapii logopedycznej, u których wywołano lub skorygowano głoskę [ć], oraz o tych, którzy wymagają utrwalania tej głoski.
21,25 zł
25,00 zł
Rodzinne czytanki logopedyczne. 3-5 lat
Wysyłka 1-3 dni
Ciekawe i kreatywne ćwiczenia, które utrwalą u dziecka prawidłową wymowę poszczególnych głosek jeszcze na etapie przedszkolnym.
10,70 zł