Logopedyczne gry planszowe. Sadzawka. Pszczółki Gadułki  3
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Logopedyczne gry planszowe. Sadzawka. Pszczółki Gadułki

praca zbiorowa

Pszczółki Gadułki - k, g (nagłos, śródgłos, wygłos) Gra przeznaczona jest do ćwiczeń głosek k, g (nagłos, śródgłos, wygłos). 

38,25 zł Brutto

31,10 zł Netto

45,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 45,00 zł
Czas do końca rabatu: 9 dni
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 77 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Pszczółki Gadułki - k, g (nagłos, śródgłos, wygłos)

Gra przeznaczona jest do ćwiczeń głosek k, g (nagłos, śródgłos, wygłos).

Grać może od 2 do 4 graczy. Gra polega na przejściu pionkiem (pionkami) po plastrze miodu. Start następuje z pierwszych czterech pól plastra miodu leżących po przeciwnej stronie wybranego przez gracza "domku" ("domki" to cztery wydzielone pola z obramowaniem w kolorze czerwonym, żółtym, niebieskim i zielonym). W grze można wykorzystać od 1 do 4 pionków. Grę rozpoczyna gracz, który wyrzuci kostką 6 oczek. Wówczas ustawia się on na dowolnym polu po przeciwnej stronie (przekątnej) "domku". Następnie rzucając kostką przesuwa się o liczbę pól, które wskazuje kostka. Przesuwając pionek gracz musi nazwać napotkane po drodze obrazki. W przypadku wyrzucenia 6 oczek, graczowi przysługuje dodatkowy rzut kostką. Jeżeli pionek gracza zatrzyma się na polu, gdzie stoi pionek przeciwnika, następuje jego strącenie do punktu startu. Ruch pionka może odbywać się do przodu, w linii prostej lub po przekątnej. Wygrywa gracz, który pierwszy ustawi swoje pionki w "domku".

Sadzawka - s, z, c, dz (nagłos, śródgłos, wygłos)

Gra przeznaczona jest do ćwiczeń głosek s, z, c, dz (nagłos, śródgłos, wygłos).

Grać może od 2 do 4 graczy. Gra polega na przejściu pionkiem (pionkami) po białych polach znajdujących się w sadzawce. W grze można wykorzystać od 1 do 4 pionków. Grę rozpoczyna gracz, który wyrzuci kostką 6 oczek. Wówczas ustawia się on na dowolnym obrazku (na białym tle) znajdującym się w jednym z rogów lub boków sadzawki.

Szczegóły
Komlogo
Wydawnictwo
Komlogo
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2011
Okładka
pudełko
chat Komentarze (0)