Widzę cię, słyszę cię. Ćwiczenia słuchu fonematycznego dla małych dzieci  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Widzę cię, słyszę cię. Ćwiczenia słuchu fonematycznego dla małych dzieci

Anna Grochowska

Pomoc przeznaczona jest do nauki różnicowania w mowie i piśmie spółgłosek dźwięcznych i bezdźwięcznych: s-z, sz-ż, c-dz, cz-dż (z uwzględnieniem pozycji głoski w wyrazie - nagłos i śródgłos) oraz do utrwalania poprawnej wymowy tych spółgłosek.

27,20 zł Brutto

25,90 zł Netto

32,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 32,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 27,20 zł
Czas do końca rabatu: 9 dni
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 54 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

"Widzę cię, słyszę cię" to zestaw materiałów obrazkowo-wyrazowych umożliwiających doskonalenie słuchu fonematycznego u dzieci. Pomoc przeznaczona jest do nauki różnicowania w mowie i piśmie spółgłosek dźwięcznych i bezdźwięcznych: s-z, sz-ż, c-dz, cz-dż (z uwzględnieniem pozycji głoski w wyrazie - nagłos i śródgłos) oraz do utrwalania poprawnej wymowy tych spółgłosek. Teczka zawiera ponad 260 obrazków, ilustrujących słowa, w których występują ćwiczone głoski. Do materiału obrazkowego dołączono karty z etykietami do wycięcia oraz przykładowe zestawy ćwiczeń.

Pomoc została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, u których występują zaburzenia słuchu fonematycznego lub nieprawidłowa wymowa głosek opozycyjnych.

Z materiałów mogą korzystać logopedzi, pedagodzy, nauczyciele przedszkolni oraz rodzice pragnący pomóc dziecku w rozwijaniu i usprawnianiu słuchu fonematycznego, a także w doskonaleniu artykulacji i pisowni wyżej wymienionych głosek.

Szczegóły
Harmonia
9788371346910
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Anna Grochowska
Data premiery
2014
ISBN
9788371346910
Format
A4+A5
Stron
28 kart+12 stron
Okładka
teczka
Zobacz także
chat Komentarze (0)